01 |
Uijtdebroeks Cian
| 2003 | Acrog-Tormans BC U19 |
02:59:39 |
02 |
Reinderink Pepijn
| 2002 | Acrog-Tormans BC U19 |
+ 48 |
03 |
Rootkin-Gray Jack
| 2002 | Great Britain |
+ 50 |
04 |
Deman Brem
| 2002 | Van Moer Logistics Cycling Team |
+ 55 |
05 |
van Genechten Jelle
| 2003 | Avia-Rudyco-Janatrans Cycling Team |
+ 55 |
06 |
Leerkes Bram
| 2002 | Willebrord Wil Vooruit Juniors |
+ 01:28 |
07 |
De Lie Arnaud
| 2002 | Crabbe Toitures - CC Chevigny |
+ 01:39 |
08 |
Willems Senne
| 2003 | Avia-Rudyco-Janatrans Cycling Team |
+ 01:39 |
09 |
Donaldson Robert
| 2002 | Fensham Howes - MAS Design |
+ 01:39 |
10 |
Teerlinck Alexander
| 2002 | Avia-Rudyco-Janatrans Cycling Team |
+ 01:39 |
11 |
Nørtoft Morten
| 2002 | Team Mascot Workwear |
+ 01:39 |
12 |
Mitchell Adam
| 2002 | HMT Hospitals Giant CT |
+ 01:39 |
13 |
Stockwell Oliver
| 2002 | BC South East Region |
+ 01:39 |
14 |
Poole Max
| 2003 | Great Britain |
+ 01:39 |
15 |
Vandenstorme Dylan
| 2002 | Canguru - QTS - Air College Cycling |
+ 01:39 |
16 |
De Rijk Sim
| 2002 | Van Moer Logistics Cycling Team |
+ 01:39 |
17 |
De Pooter Dries
| 2002 | Acrog-Tormans BC U19 |
+ 01:39 |
18 |
Roelen Jaap
| 2002 | WV de Jonge Renner |
+ 01:39 |
19 |
Declerck Jelle
| 2002 | Gaverzicht-BE Okay U19 |
+ 01:39 |
20 |
Ladang Miguel
| 2002 | Brain² Olympia Tienen |
+ 01:39 |
21 |
Orins Robin
| 2002 | Acrog-Tormans BC U19 |
+ 01:39 |
22 |
Theuws Bart
| 2002 | FlandersColor-Galloo Team |
+ 01:39 |
23 |
Rogiers Lucas
| 2002 | Van Moer Logistics Cycling Team |
+ 01:39 |
24 |
Dewachter Lucas
| 2002 | Canguru - QTS - Air College Cycling |
+ 01:42 |
25 |
Kingston Matthew
| 2002 | Fensham Howes - MAS Design |
+ 02:23 |
26 |
Day Tom
| 2002 | FlandersColor-Galloo Team |
+ 02:23 |
27 |
Corkill Will
| 2002 | Fensham Howes - MAS Design |
+ 02:35 |
28 |
Butteroni Gregorio
| 2002 | Team Franco Ballerini Due C |
+ 03:11 |
29 |
Spang Christian
| 2002 | Team Mascot Workwear |
+ 03:22 |
30 |
Jochems Jody
| 2002 | WV de Jonge Renner |
+ 03:22 |
31 |
Reunis Rowdy
| 2002 | Van Moer Logistics Cycling Team |
+ 03:22 |
32 |
Claus Benoit
| 2002 | CT Luc Wallays-Jonge Renners |
+ 03:22 |
33 |
Van Hoof Manu
| 2002 | Avia-Rudyco-Janatrans Cycling Team |
+ 03:22 |
34 |
Van Hamme Wout
| 2002 | Brain² Olympia Tienen |
+ 03:38 |
35 |
Lambrecht Michiel
| 2003 | Acrog-Tormans BC U19 |
+ 03:38 |
36 |
Van Dyck Jan
| 2003 | FlandersColor-Galloo Team |
+ 03:38 |
37 |
Ponomar Andrii
| 2002 | Team Franco Ballerini Due C |
+ 03:38 |
38 |
Pouvreault Gregory
| 2003 | CREF Pays de la Loire |
+ 03:43 |
39 |
Van Ryckeghem Lars
| 2002 | CT Luc Wallays-Jonge Renners |
+ 03:43 |
40 |
Daviot Romain
| 2002 | Argenteuil Val de Seine Cyclisme 95 |
+ 03:43 |
41 |
Charlton Josh
| 2003 | Great Britain |
+ 03:43 |
42 |
Sørbø Magnus
| 2002 | Ringerike SK Junior |
+ 03:43 |
43 |
Delahaye Jens
| 2002 | Avia-Rudyco-Janatrans Cycling Team |
+ 03:43 |
44 |
Eccli Cyrian
| 2002 | Crabbe Toitures - CC Chevigny |
+ 03:43 |
45 |
Stalpaert Lawrence
| 2002 | CT Luc Wallays-Jonge Renners |
+ 03:43 |
46 |
Wood George
| 2002 | HMT Hospitals Giant CT |
+ 03:43 |
47 |
Deckers Angel
| 2002 | FlandersColor-Galloo Team |
+ 03:43 |
48 |
Lund Sørensen Lukas
| 2003 | Team Mascot Workwear |
+ 03:43 |
49 |
Rouffaer Lars
| 2003 | Willebrord Wil Vooruit Juniors |
+ 03:43 |
50 |
Vergote Diel
| 2002 | Canguru - QTS - Air College Cycling |
+ 03:43 |
51 |
Pidcock Joseph
| 2002 | Fensham Howes - MAS Design |
+ 03:43 |
52 |
Lawrence Aidan
| 2003 | HMT Hospitals Giant CT |
+ 03:43 |
53 |
Hennekam Tim
| 2002 | Willebrord Wil Vooruit Juniors |
+ 03:43 |
54 |
Mijnsbergen Thomas
| 2002 | Willebrord Wil Vooruit Juniors |
+ 03:50 |
DNF |
Freeman Aaron
| 2002 | BC South East Region |
|
DNF |
Harrison James
| 2002 | BC South East Region |
|
DNF |
Nilsson-Julien Oscar
| 2002 | BC South East Region |
|
DNF |
Powell Harrison
| 2002 | BC South East Region |
|
DNF |
Giddings Joshua
| 2003 | Great Britain |
|
DNF |
Pickering Finlay
| 2003 | Great Britain |
|
DNF |
Claude Enzo
| 2003 | Argenteuil Val de Seine Cyclisme 95 |
|
DNF |
De Bona Anthony
| 2002 | Argenteuil Val de Seine Cyclisme 95 |
|
DNF |
Ollivier Clément
| 2002 | Argenteuil Val de Seine Cyclisme 95 |
|
DNF |
Perigois Lucas
| 2002 | Argenteuil Val de Seine Cyclisme 95 |
|
DNF |
Huyghe Gust
| 2002 | Brain² Olympia Tienen |
|
DNF |
Kempinaire Theo
| 2003 | Brain² Olympia Tienen |
|
DNF |
Verbeeck Dag
| 2002 | Brain² Olympia Tienen |
|
DNF |
Dalving Quinten
| 2003 | Canguru - QTS - Air College Cycling |
|
DNF |
Inion Sander
| 2003 | Canguru - QTS - Air College Cycling |
|
DNF |
Boulaire Angus
| 2003 | CM Aubervilliers 93 U19 |
|
DNF |
Engels Edgar
| 2002 | CM Aubervilliers 93 U19 |
|
DNF |
Gudeste Romain
| 2002 | CM Aubervilliers 93 U19 |
|
DNF |
Perrot Léopold
| 2002 | CM Aubervilliers 93 U19 |
|
DNF |
Verloo Rémi
| 2002 | CM Aubervilliers 93 U19 |
|
DNF |
Bernard Thibaut
| 2003 | Crabbe Toitures - CC Chevigny |
|
DNF |
De Graef Noah
| 2002 | Crabbe Toitures - CC Chevigny |
|
DNF |
Omloop Mats
| 2002 | Crabbe Toitures - CC Chevigny |
|
DNF |
Boire Flavien
| 2002 | CREF Pays de la Loire |
|
DNF |
Bramoullé Valentin
| 2002 | CREF Pays de la Loire |
|
DNF |
Marais Benjamin
| 2002 | CREF Pays de la Loire |
|
DNF |
Rideau Paul
| 2002 | CREF Pays de la Loire |
|
DNF |
De Neve Arthur
| 2002 | CT Luc Wallays-Jonge Renners |
|
DNF |
Delrue Maxim
| 2003 | CT Luc Wallays-Jonge Renners |
|
DNF |
Arthein Fabien Nicolas
| 2002 | Culture Vélo Look Racing Team U19 |
|
DNF |
Laurans Théo
| 2002 | Culture Vélo Look Racing Team U19 |
|
DNF |
Marcerou Nicola
| 2002 | Culture Vélo Look Racing Team U19 |
|
DNF |
Molinié Thomas
| 2002 | Culture Vélo Look Racing Team U19 |
|
DNF |
Villeronce Lucas
| 2003 | Culture Vélo Look Racing Team U19 |
|
DNF |
Davies Bryn
| 2002 | Fensham Howes - MAS Design |
|
DNF |
Remmerie Wout
| 2003 | FlandersColor-Galloo Team |
|
DNF |
DeWulf Gust
| 2002 | Gaverzicht-BE Okay U19 |
|
DNF |
Rigole Brian
| 2002 | Gaverzicht-BE Okay U19 |
|
DNF |
Roodhooft Karsten
| 2002 | Gaverzicht-BE Okay U19 |
|
DNF |
Vanderplasschen Thiemen
| 2003 | Gaverzicht-BE Okay U19 |
|
DNF |
Brennsæter Trym
| 2003 | Glåmdal SK Junior |
|
DNF |
Fredheim Stian
| 2003 | Glåmdal SK Junior |
|
DNF |
Rye-Johnsen Jon
| 2003 | Glåmdal SK Junior |
|
DNF |
Svestad-Bårdseng Embret
| 2002 | Glåmdal SK Junior |
|
DNF |
Kiely Joe
| 2003 | HMT Hospitals Giant CT |
|
DNF |
Mackie Ewan
| 2002 | HMT Hospitals Giant CT |
|
DNF |
De Tant Romy
| 2002 | Onder Ons Parike WZW |
|
DNF |
Demares Achille
| 2002 | Onder Ons Parike WZW |
|
DNF |
Gaytant Kenzo
| 2003 | Onder Ons Parike WZW |
|
DNF |
Ongena Lander
| 2002 | Onder Ons Parike WZW |
|
DNF |
Vercouillie Victor
| 2002 | Onder Ons Parike WZW |
|
DNF |
Hegreberg Felix
| 2002 | Ringerike SK Junior |
|
DNF |
Hjørnevik Andreas
| 2002 | Ringerike SK Junior |
|
DNF |
Klund Ole Andreas
| 2002 | Ringerike SK Junior |
|
DNF |
Wæhre Magnus
| 2002 | Ringerike SK Junior |
|
DNF |
Bruno Andrea Alfio
| 2003 | Team Franco Ballerini Due C |
|
DNF |
Budei Ionut Denis
| 2002 | Team Franco Ballerini Due C |
|
DNF |
Iacchi Lorenzo
| 2003 | Team Franco Ballerini Due C |
|
DNF |
Hougaard Mads-Emil
| 2003 | Team Mascot Workwear |
|
DNF |
Søndergaard Oliver
| 2003 | Team Mascot Workwear |
|
DNF |
Raschaert Lander
| 2002 | Van Moer Logistics Cycling Team |
|
DNF |
Hordijk Bart
| 2003 | Willebrord Wil Vooruit Juniors |
|
DNF |
Evers Dylan
| 2002 | WP Groot Amsterdam U19 |
|
DNF |
Geleijn Tristan
| 2002 | WP Groot Amsterdam U19 |
|
DNF |
Kool Sietse
| 2003 | WP Groot Amsterdam U19 |
|
DNF |
Vasbinder Ian
| 2003 | WP Groot Amsterdam U19 |
|
DNF |
Zwaans Ivo
| 2002 | WP Groot Amsterdam U19 |
|
DNF |
Konings Roan
| 2003 | WV de Jonge Renner |
|
DNF |
Maas Marijn
| 2002 | WV de Jonge Renner |
|
DNF |
Sinclair Aiden
| 2003 | WV de Jonge Renner |
|