Team Sunweb | |
---|---|
1 | Kragh Andersen Søren |
2 | Heinschke Leon |
3 | Märkl Niklas |
4 | Nieuwenhuis Joris |
5 | Pedersen Casper |
6 | Salmon Martin |
AG2R La Mondiale | |
---|---|
11 | Cosnefroy Benoît |
12 | Bardet Romain |
13 | Geniez Alexandre |
14 | Jauregui Quentin |
15 | Raugel Antoine |
16 | Venturini Clément |
17 | Verger Simon |
Arkéa-Samsic | |
---|---|
21 | Barguil Warren |
22 | Bouhanni Nacer |
23 | Boudat Thomas |
24 | Grondin Donavan |
25 | Russo Clément |
26 | Swift Connor |
27 | Welten Bram |
Groupama - FDJ | |
---|---|
31 | Madouas Valentin |
32 | Armirail Bruno |
33 | Bonnet William |
34 | Molard Rudy |
35 | Roux Anthony |
36 | Vincent Léo |
Alpecin-Fenix | |
---|---|
41 | De Bondt Dries |
42 | Krieger Alexander |
43 | Modolo Sacha |
44 | Richardson Alexandar |
45 | Sbaragli Kristian |
46 | Thwaites Scott |
47 | Vakoc Petr |
B&B Hotels-Vital Concept p/b KTM | |
---|---|
51 | Coquard Bryan |
52 | Barthe Cyril |
53 | Chevalier Maxime |
54 | Garel Adrien |
55 | Gautier Cyril |
56 | Le Bon Johan |
57 | Pacher Quentin |
Cofidis | |
---|---|
61 | Berhane Natnael |
62 | Finé Eddy |
63 | Lafay Victor |
64 | Morin Emmanuel |
65 | Prodhomme Nicolas |
Circus-Wanty Gobert | |
---|---|
71 | Vliegen Loic |
72 | De Decker Alfdan |
73 | De Gendt Aimé |
74 | Devriendt Tom |
75 | Kreder Wesley |
76 | Lammertink Maurits |
77 | Van Melsen Kevin |
Nippo-Delko One Provence | |
---|---|
81 | Siskevicius Evaldas |
82 | Combaud Romain |
83 | Fedeli Alessandro |
84 | Girmay Biniam |
85 | Grosu Eduard Michael |
86 | Rajovic Dusan |
87 | Trarieux Julien |
Total Direct Énergie | |
---|---|
91 | Manzin Lorrenzo |
92 | Cabot Jérémy |
93 | Cardis Romain |
94 | Hivert Jonathan |
95 | Ligthart Pim |
96 | Maître Florian |
97 | Ourselin Paul |
Riwal Securitas Cycling | |
---|---|
101 | de Kleijn Arvid |
102 | Budding Martijn |
103 | Eriksson Lucas |
104 | Jensen August |
105 | Magnusson Kim |
106 | Kongstad Tobias |
107 | Reinders Elmar |
Sport Vlaanderen-Baloise | |
---|---|
111 | De Ketele Kenny |
112 | De Vylder Lindsay |
113 | Deltombe Kevin |
114 | Menten Milan |
115 | Mertens Julian |
116 | Planckaert Emiel |
117 | Willems Thimo |
Caja Rural-Seguros RGA | |
---|---|
121 | Aberasturi Jon |
122 | Aular Orluis |
123 | González David |
124 | Lazkano Oier |
125 | Martin Sergio |
126 | Saez Hector |
Bingoal-Wallonie Bruxelles | |
---|---|
131 | Paasschens Mathijs |
132 | Ista Kevyn |
133 | Lietaer Eliot |
134 | Livyns Arjen |
135 | Peyskens Dimitri |
136 | Suter Joel |
137 | Wirtgen Luc |
Team Novo Nordisk | |
---|---|
141 | Planet Charles |
142 | Benhamouda Mehdi |
143 | Brand Sam |
144 | Henttala Joonas |
145 | Kamstra Brian |
146 | Kusztor Peter |
147 | Peron Andrea |
Gazprom-RusVelo | |
---|---|
151 | Canola Marco |
152 | Cima Imerio |
153 | Kulikov Vladislav |
154 | Kurianov Stepan |
155 | Kuznetsov Vyacheslav |
156 | Rikunov Petr |
157 | Shalunov Evgeny |
St. Michel - Auber 93 | |
---|---|
161 | Maldonado Anthony |
162 | Bleier Baptiste |
163 | Constantin Baptiste |
164 | Guillonnet Adrien |
165 | Hurel Tony |
166 | Louvet Louis |
167 | Maurelet Flavien |
Rally Cycling | |
---|---|
171 | Côté Pier-André |
172 | Bassett Stephen |
173 | Dal-Cin Matteo |
174 | Joyce Colin |
175 | Zukowsky Nickolas |
Burgos-BH | |
---|---|
181 | Canal Carlos |
182 | Cantón Isaac |
183 | Fuentes Angel |
184 | Gibson Matthew |
185 | Molenaar Alex |
186 | Peñalver Manuel |
187 | Sureda Jaume |
Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | |
---|---|
191 | Levasseur Jordan |
192 | De Witte Mathias |
193 | Dernies Tom |
194 | Leroux Samuel |
195 | Leveau Jérémy |
196 | Picoux Maximilien |
197 | Vermeulen Emiel |
Uno-X Pro Cycling Team | |
---|---|
201 | Hoelgaard Markus |
202 | Hoelgaard Daniel |
203 | Saugstad Lars |
204 | Skaarseth Anders |
205 | Sleen Torjus |
206 | Træen Torstein |
207 | Wærsted Syver |
Euskaltel-Euskadi | |
---|---|
211 | Aristi Mikel |
212 | Alonso Mikel |
213 | Angulo Antonio |
214 | Goikoetxea Peio |
215 | Irizar Julen |
216 | Lopez Diego |
217 | Zhyhunou Dzmitry |