Cyclocross MTB UCI Junior Amateur
Trofeo Binda Juniors
J-1.NC | Women | I. Wolff
Great Britain |
Results | |||
Bernaudeau Juniors
J-1.1 | Men | L. Meccia
Vangi Sama Ricambi Il Pirata |
Results | |||
Guido Reybrouck Juniors
J-2.1 | Overall | Men | L. Chaleil
Decathlon AG2R La Mondiale U19 Team |
Results | |||
Guido Reybrouck Juniors
J-2.1 | 2nd stage | Men | H. Alvarez Spain |
Results | |||
Citta di Avola
Men | G. Carmeni | Results | |||
Coppa Senio
Men | D. Stella | Results | |||
GP Ticino
Men | H. Chyzhykov | Results | |||
Gran Premio Igartza JR
Women | F. Revetria | Results | |||
Herforder Frühjahrspreis Juniors
Men | L. Van Zeeland | Results | |||
Junior CiCLE Classic
Men | A. Dick | Results | |||
Memorial Chely Alvarez
Men | E. Garcia Gomez | Results | |||
Memorial Tonelli Cibei
Men | R. Giuliano | Results | |||
Piccola Liegi delle Bregonze
Men | E. Andreaus | Results | |||
Ronde du Printemps
Men | F. Rouinsard
US Vern Cyclisme Junior |
Results | |||
Toekomstcup Tijdrit Biddinghuizen
Men | S. Joosten | Results | |||
Toekomstcup Tijdrit Biddinghuizen
Women | B. Heinsman | Results | |||
Trofeo Ayuntamiento de Castellnovo
Men | L. Lajarin | Results |
There are no races this date
There are no races this date
There are no races this date
There are no races this date
There are no races this date
Tour du Bocage et de l'Ernée 53
J-2.1 | 1st stage | Men | Startlist | ||||
Challenge Volta Barbanza A Orixe 1
Men | |||||
Trofeo Castillo de Onda
Men |
Tour du Bocage et de l'Ernée 53
J-2.1 | Overall | Men | Startlist | ||||
Tour du Bocage et de l'Ernée 53
J-2.1 | 2nd stage | Men | Startlist | ||||
Tour du Bocage et de l'Ernée 53
J-2.1 | 3rd stage | Men | Startlist | ||||
Challenge Volta Barbanza A Orixe 2
Men | |||||
Circuito di Orsago Juniors
Men | Startlist | ||||
Gran Premio Fioritura
Men | |||||
Memorial Piero Bacchereti
Men | |||||
Trofeo Entrada Toros y Caballos
Men | |||||
Wielerdag Huijbergen
Men |
1 | Taillieu Aldo | ||
2 | Chaleil Louis | ||
3 | Dunwoody Seth |
1 | Wolff Imogen | ||
2 | Ferguson Cat | ||
3 | De Buysser Auke |
19.04 | Omloop Borsele Juniors | |
21.04 | Gent - Wevelgem Juniors |
23.03 | Tour du Bocage et de l'Ernée 53 | |
29.03 | Ster van Zuid-Limburg | |
01.04 | G.P Festa del Perdono | |
05.04 | Cottbuser Juniors | |
07.04 | Paris - Roubaix Juniors | |
13.04 | Penn Ar Bed-Pays d'Iroise | |
18.04 | Due Giorni Eroica | |
20.04 | Gipuzkoa Klasikoa | |
21.04 | EPZ Omloop van Borsele Juniors | |
23.04 | CAC Nile Tour |