Cyclocross

Men Women

Date CAT Race Winner
20.02 C1 Oostmalle L. Sweeck
19.02 C2 Sint Niklaas M. Vanthourenhout
13.02 CU Brussels u23 P. Ronhaar
13.02 C1 Brussels M. Vanthourenhout
12.02 C1 Gavere L. Van Der Haar
06.02 CU Lille u23 P. Ronhaar
06.02 C1 Lille T. Aerts
05.02 C2 Maldegem L. Sweeck
30.01 CM World Championship T. Pidcock
29.01 CM World Champ. u23 J. Wyseure
23.01 CDM Hoogerheide E. Iserbyt
22.01 CU Hamme u23 J. Wyseure
22.01 C1 Hamme L. Sweeck
16.01 CDM Flamanville E. Iserbyt
16.01 C2 Skipton T. Mein
16.01 CDM Flamanville u23 E. Verstrynge
05.01 CU Herentals u23 T. Nys
05.01 C2 Herentals W. van Aert
04.01 C2 Gullegem T. Pidcock
02.01 C2 Meilen T. Rüegg
02.01 CDM Hulst T. Pidcock
01.01 CU Baal u23 T. Nys
01.01 C1 Baal W. van Aert
01.01 C2 Petange M. Meisen
30.12 C1 Loenhout W. van Aert
30.12 CU Loenhout u23 T. Nys
27.12 C1 Heusden-Zolder W. van Aert
26.12 CDM Dendermonde W. van Aert
26.12 CDM Dendermonde u23 C. Mason
19.12 C2 Tarancon M. Rodriguez Novoa
19.12 C2 Stadl-Paura M. Konwa
19.12 CDM Namur M. Vanthourenhout
19.12 CDM Namur u23 P. Ronhaar
18.12 CDM Rucphen T. Pidcock
12.12 C2 Troyes III J. Dubau
12.12 C2 Gravesend C. Mason
12.12 CDM Val Di Sole W. van Aert
12.12 CU Troyes u23 L. Rouiller
12.12 C2 Valencia F. Orts Lloret
11.12 C2 Xativa F. Orts Lloret
11.12 C2 Jicin M. Boros
11.12 C2 Essen W. van Aert
11.12 C2 Clanfield C. Mason
11.12 C2 Troyes II L. Rouiller
08.12 C1 Elorrio F. Orts Lloret
08.12 C2 Fae Di Oderzo M. Meisen
06.12 C2 Las Mestas L. Verburg
05.12 C2 Villa de Gijon-2 L. Verburg
05.12 C2 San Colombano D. Toneatti
04.12 CC CC Pan-American u23 S. Funston
04.12 C2 Boom W. van Aert
04.12 CC CC Pan-American E. Brunner
28.11 C2 Abadiño G. Izagirre
28.11 CDM Besancon E. Iserbyt
27.11 C2 Kortrijk T. Aerts
27.11 CU Kortrijk u23 P. Ronhaar
21.11 C2 Sunderland R. Mcguire
21.11 C2 Hendersonville II K. Werner
21.11 C2 Gosciecin M. Konwa
21.11 C2 Samorin II M. Stransky
21.11 CDM Koksijde E. Iserbyt
21.11 C2 Kusatsu H. Oda
21.11 C2 Hittnau II L. Rouiller
21.11 C2 Alcobendas I. Esteban
21.11 CDM Koksijde u23 J. Wyseure
21.11 C2 La Grandville T. Aerts
20.11 C2 Samorin I M. Stransky
20.11 C1 Hoogstraten E. Iserbyt
20.11 C2 Hendersonville I G. Hecht
17.11 C2 Veseli nad Luznici M. Boros
14.11 C2 Nobeyama I H. Oda
14.11 C2 Falmouth II E. Brunner
14.11 CDM Tabor u23 M. Hendrikx
14.11 C2 Bagnoles de l'Orne J. Dubau
14.11 CU Bagnoles de I'Orne u23 R. Lelandais
14.11 C2 Topolcianky II V. Vandeputte
14.11 CDM Tabor L. Van Der Haar
13.11 C2 Falmouth I E. Brunner
13.11 C2 Bagnoles de l'Orne T. Rüegg
13.11 C1 Timisoara T. Ourliac
13.11 C2 Leuven L. Sweeck
13.11 C2 Topolcianky S. Rombouts
11.11 C2 Lutterbach-Pfastatt J. Dubau
11.11 C2 Niel E. Iserbyt
07.11 C2 Karrantza D. van der Poel
07.11 C2 Northampton II C. White
07.11 CC CC Europe L. Van Der Haar
06.11 CC CC Europe u23 R. Kamp
06.11 C2 Northampton I C. White
06.11 C1 Llodio L. Loockx
01.11 CU Oudenaarde u23 P. Ronhaar
01.11 C2 Dijon V. Guillaud
01.11 C1 Oudenaarde E. Iserbyt
01.11 C2 GP Mamma e Papa Guerciotti - Cremona J. Dorigoni
31.10 CDM Overijse II E. Iserbyt
31.10 C2 Brugherio D. Toneatti
31.10 C2 München M. Konwa
30.10 C2 Indianapolis I G. Van der Meer
30.10 C2 Dippach F. Orts Lloret
24.10 CDM Zonhoven T. Aerts
24.10 C2 Falkirk C. Carrick-Anderson
24.10 CU Quelneuc u23 L. Rouiller
24.10 C2 Quelneuc II J. Dubau
24.10 C2 Mason II K. Werner
23.10 C1 Ruddervoorde E. Iserbyt
23.10 C1 Mason E. Brunner
23.10 C2 Quelneuc J. Dubau
21.10 C2 Ardooie L. Sweeck
17.10 CDM Iowa II E. Iserbyt
17.10 C2 Oisterwijk T. Meeusen
17.10 C2 Clonmel D. Barnes
16.10 C2 Iowa I N. Vandeputte
16.10 C2 Rymarov M. Boros
15.10 C1 Iowa III V. Baestaens
13.10 CDM Fayetteville I Q. Hermans
10.10 C2 Marin F. Orts Lloret
10.10 C2 Podbrezova L. Loockx
10.10 CDM Waterloo I E. Iserbyt
10.10 C2 Milnthorpe J. Blackmore
10.10 C2 Stockholm T. Rüegg
09.10 C2 Slany M. Boros
09.10 C2 Täby Park T. Rüegg
09.10 C2 Dohnany W. Meeusen
09.10 C1 Ciudad De Pontevedra K. Suarez Fernandez
09.10 C2 Brumath L. Rouiller
08.10 C2 Waterloo II D. Soete
03.10 C2 Citta Di Jesolo N. Colledani
03.10 CU Pierric U23 L. Rouiller
03.10 C2 Pierric II J. Dubau
03.10 C1 Gieten T. Aerts
03.10 C2 Baltimore II V. Baestaens
03.10 C2 Asker II L. Dejonghe
02.10 C2 Hlinsko M. Konwa
02.10 C2 Asker I L. Dejonghe
02.10 C1 Baltimore I V. Baestaens
02.10 C2 Pierric L. Rouiller
02.10 C2 Meulebeke M. Vanthourenhout
28.09 C2 Mlada Boleslav M. Boros
26.09 C2 Illnau K. Kuhn
26.09 C2 Boulzicourt J. Dubau
26.09 C2 Rochester II V. Baestaens
25.09 C1 Rochester I V. Baestaens
25.09 C2 Bredene E. Iserbyt
19.09 C2 Les Franqueses K. Suarez Fernandez
19.09 C2 Derby L. Askey
19.09 C2 Roanoke II C. White
18.09 C2 Beringen E. Iserbyt
18.09 C2 Roanoke I C. White
18.09 C2 Jablines J. Dubau
11.09 C2 Lützelbach M. Meisen
11.09 C2 Lokeren E. Iserbyt