Cyclocross

Men Women

Date CAT Race Winner
26.02 C1 Oostmalle
19.02 CU Brussels u23
19.02 C1 Brussels
18.02 C2 Sint Niklaas
12.02 C1 Lille
12.02 CU Lille u23
11.02 CU Middelkerke u23
11.02 C1 Middelkerke
08.02 C2 Maldegem
05.02 CM World Championship
04.02 CM World Champ. u23
29.01 CDM Besancon u23
29.01 CDM Besancon
28.01 CU Hamme u23
28.01 C1 Hamme
22.01 CDM Benidorm u23
22.01 CDM Benidorm
21.01 C2 GP Mamma e Papa Guerciotti - Cremona
21.01 C2 Zonnebeke
16.01 C2 Otegem
08.01 CDM Zonhoven
08.01 CDM Zonhoven u23
08.01 C2 Gravesend
07.01 C2 Clanfield
07.01 C2 Gullegem
05.01 CU Koksijde u23
05.01 C1 Koksijde
03.01 C2 Herentals
03.01 CU Herentals u23
02.01 C2 Meilen
01.01 C1 Baal
01.01 CU Baal u23
01.01 C2 Petange
30.12 C1 Loenhout
28.12 C1 Diegem
28.12 C2 San Francesco al Campo
27.12 C1 Heusden-Zolder
26.12 CDM Gavere
23.12 C2 Mol
18.12 C2 Utsunomiya II
18.12 C2 Skipton II
18.12 C2 European Cup
18.12 C2 Saint-Sauveur-de-Landemont
18.12 C2 Valencia
17.12 C2 Utsunomiya I
17.12 CU Xàtiva u23
17.12 C2 Xativa
17.12 CU European Cup u23
17.12 CDM Val Di Sole
11.12 C2 Citta Di Jesolo
11.12 C2 Igorre
11.12 CDM Dublin
10.12 C2 Rymarov
10.12 C2 Essen
08.12 C2 Fae Di Oderzo
04.12 C2 Vittorio Veneto I M. Meisen
04.12 CDM Antwerpen M. van der Poel
04.12 C2 Troyes III C. Horny
04.12 CU Troyes u23 N. Bommenel
03.12 C1 Boom T. Pidcock
03.12 C2 Kolin S. Vanicek
03.12 C2 Troyes G. Kuypers
27.11 C2 La Grandville J. Dubau
27.11 CDM Hulst II M. van der Poel
27.11 C2 Langford E. Russell
27.11 C2 Gosciecin M. Konwa
26.11 C2 Gernelle M. Meisen
26.11 C2 San Colombano F. Ceolin
26.11 C2 Kortrijk T. Pidcock
26.11 CU Kortrijk u23 E. Verstrynge
20.11 C2 Paignton T. Barnes
20.11 C2 Hendersonville II K. Werner
20.11 C2 Kusatsu H. Oda
20.11 C2 Trnava V. Vandeputte
20.11 C2 Camors II G. Kuypers
20.11 CDM Overijse M. Vanthourenhout
20.11 CU Camors u23 M. Groslambert
20.11 C2 Alcobendas K. Suarez Fernandez
19.11 C2 Andover T. Barnes
19.11 C2 Hendersonville I K. Werner
19.11 C1 Hoogstraten L. Sweeck
19.11 C1 Samorin II V. Vandeputte
19.11 C2 Camors I G. Kuypers
17.11 C2 Samorin I M. Konwa
17.11 C2 Slany M. Fiala
13.11 C2 Northampton II E. Brunner
13.11 C2 Tarancon K. Suarez Fernandez
13.11 C2 Nobeyama I H. Oda
13.11 CDM Beekse Bergen L. Sweeck
13.11 C2 Hittnau J. Riman
13.11 C2 Auxerre J. Dubau
12.11 C1 Timisoara G. Van der Meer
12.11 C2 Northampton I E. Brunner
12.11 C2 Veseli nad Luznici A. Toupalik
11.11 C1 Niel L. Sweeck
06.11 C2 Karrantza K. Suarez Fernandez
06.11 CC CC Europe M. Vanthourenhout
06.11 C2 Falmouth II E. Brunner
05.11 C1 Llodio K. Suarez Fernandez
05.11 CC CC Europe u23 E. Verstrynge
05.11 C1 Falmouth I E. Brunner
04.11 CC CC Pan-American E. Brunner
04.11 CC CC Pan-American u23 J. Spranger
01.11 C2 Firenze D. Toneatti
01.11 CU Oudenaarde u23 V. Vandeputte
01.11 C1 Oudenaarde L. van der Haar
01.11 C2 Dijon L. Rouiller
30.10 CDM Maasmechelen L. Sweeck
30.10 C2 Indianapolis II S. Funston
30.10 CDM Maasmechelen u23 T. Nys
30.10 C2 Bulle L. Rouiller
30.10 C2 Les Franqueses M. Junquera
30.10 C2 South Shields T. Mein
29.10 C2 Brugherio F. Ceolin
29.10 C2 Mikolow M. Konwa
29.10 C1 Ruddervoorde E. Iserbyt
29.10 C2 Indianapolis I C. Swartz
25.10 C2 Woerden L. van der Haar
23.10 C2 Alperose Schneisinger Y. Lauryssen
23.10 CU Nommay u23 R. Lelandais
23.10 C2 Nommay G. Kuypers
23.10 CDM Tábor E. Iserbyt
23.10 C2 Mason II A. Dilman
23.10 C2 Topolcianky II W. Huybs
23.10 CDM Tábor u23 T. Nys
23.10 C2 Falkirk C. Mason
22.10 C1 Mason A. Dilman
22.10 C2 Topolcianky V. Vandeputte
22.10 C2 Nommay G. Kuypers
20.10 C2 Ardooie Q. Hermans
16.10 CDM Fayetteville I E. Iserbyt
16.10 C2 Oisterwijk R. Kamp
16.10 C2 Dohnany II Z. Stybar
16.10 C2 Stockholm A. Baers
16.10 C2 Clonmel T. Barnes
16.10 C2 Sanxenxo K. Suarez Fernandez
16.10 C2 Steinmaur K. Kuhn
15.10 C2 Täby Park A. Baers
15.10 C2 Dohnany I W. Huybs
15.10 C2 Ribadumia F. Orts Lloret
14.10 C1 Fayetteville II L. Loockx
12.10 C2 As Pontes de Garcia Rodriguez F. Orts Lloret
09.10 C2 Podbrezova S. Vanicek
09.10 C2 Brumath D. Sweeck
09.10 CDM Waterloo I E. Iserbyt
09.10 C2 Bad Salzdetfurth II E. Verstrynge
09.10 C2 Keila M. Mihkels
09.10 C2 Derby W. Meeusen
09.10 C2 Marin R. Kamp
08.10 C1 Ciudad De Pontevedra R. Kamp
08.10 C2 Jicin A. Ferdinande
07.10 C1 Waterloo II L. van der Haar
02.10 C2 Mettmenstetten K. Kuhn
02.10 C2 Villa de Gijon-2 K. Suarez Fernandez
02.10 C2 Baltimore II C. White
01.10 C2 Hlinsko M. Boros
01.10 C2 Meulebeke M. Vanthourenhout
01.10 C1 Baltimore I V. Baestaens
28.09 C2 Hole Vrchy M. Boros
25.09 C2 Illnau K. Kuhn
25.09 C2 Rochester II V. Baestaens
25.09 C2 Beringen E. Iserbyt
25.09 C2 Boulzicourt C. Venturini
24.09 C1 Rochester I V. Baestaens
18.09 C2 Roanoke II V. Baestaens
18.09 C2 Kruibeke M. Vanthourenhout
17.09 C1 Roanoke I V. Baestaens
17.09 C2 Mechelen P. Ronhaar
11.09 C2 Bensheim N. Vandeputte
10.09 C2 Lützelbach M. Meisen