Cyclocross

Men Women

Date CAT Race Winner
16.01 C2 Skipton T. Mein
16.01 CDM Flamanville u23 E. Verstrynge
16.01 CDM Flamanville E. Iserbyt
05.01 CU Herentals u23 T. Nys
05.01 C2 Herentals W. van Aert
04.01 C2 Gullegem T. Pidcock
02.01 C2 Meilen T. Rüegg
02.01 CDM Hulst T. Pidcock
01.01 C2 Petange M. Meisen
01.01 C1 Baal W. van Aert
01.01 CU Baal u23 T. Nys
30.12 C1 Loenhout W. van Aert
30.12 CU Loenhout u23 T. Nys
27.12 C1 Heusden-Zolder W. van Aert
26.12 CDM Dendermonde u23 C. Mason
26.12 CDM Dendermonde W. van Aert
19.12 CDM Namur M. Vanthourenhout
19.12 C2 Stadl-Paura M. Konwa
19.12 CDM Namur u23 P. Ronhaar
19.12 C2 Tarancon M. Rodriguez Novoa
18.12 CDM Rucphen T. Pidcock
12.12 C2 Gravesend C. Mason
12.12 CU Troyes u23 L. Rouiller
12.12 C2 Troyes III J. Dubau
12.12 CDM Val Di Sole W. van Aert
12.12 C2 Valencia F. Orts Lloret
11.12 C2 Troyes II L. Rouiller
11.12 C2 Essen W. van Aert
11.12 C2 Jicin M. Boros
11.12 C2 Clanfield C. Mason
11.12 C2 Xativa F. Orts Lloret
08.12 C2 Fae Di Oderzo M. Meisen
08.12 C1 Elorrio F. Orts Lloret
06.12 C2 Las Mestas L. Verburg
05.12 C2 San Colombano D. Toneatti
05.12 C2 Villa de Gijon-2 L. Verburg
04.12 CC CC Pan-American E. Brunner
04.12 CC CC Pan-American u23 S. Funston
04.12 C2 Boom W. van Aert
28.11 CDM Besancon E. Iserbyt
28.11 C2 Abadiño G. Izagirre
27.11 CU Kortrijk u23 P. Ronhaar
27.11 C2 Kortrijk T. Aerts
21.11 C2 Hendersonville II K. Werner
21.11 C2 Sunderland R. Mcguire
21.11 C2 La Grandville T. Aerts
21.11 C2 Alcobendas I. Esteban
21.11 C2 Samorin II M. Stransky
21.11 C2 Hittnau II L. Rouiller
21.11 C2 Gosciecin M. Konwa
21.11 CDM Koksijde E. Iserbyt
21.11 CDM Koksijde u23 J. Wyseure
21.11 C2 Kusatsu H. Oda
20.11 C1 Hoogstraten E. Iserbyt
20.11 C2 Hendersonville I G. Hecht
20.11 C2 Samorin I M. Stransky
17.11 C2 Veseli nad Luznici M. Boros
14.11 C2 Falmouth II E. Brunner
14.11 C2 Bagnoles de l'Orne J. Dubau
14.11 CDM Tabor L. Van Der Haar
14.11 C2 Topolcianky II V. Vandeputte
14.11 CU Bagnoles de I'Orne u23 R. Lelandais
14.11 C2 Nobeyama I H. Oda
14.11 CDM Tabor u23 M. Hendrikx
13.11 C2 Falmouth I E. Brunner
13.11 C2 Bagnoles de l'Orne T. Rüegg
13.11 C2 Topolcianky S. Rombouts
13.11 C1 Timisoara T. Ourliac
13.11 C2 Leuven L. Sweeck
11.11 C2 Niel E. Iserbyt
11.11 C2 Lutterbach-Pfastatt J. Dubau
07.11 C2 Northampton II C. White
07.11 C2 Karrantza D. van der Poel
07.11 CC CC Europe L. Van Der Haar
06.11 C2 Northampton I C. White
06.11 C1 Llodio L. Loockx
06.11 CC CC Europe u23 R. Kamp
01.11 C2 Dijon V. Guillaud
01.11 C2 GP Mamma e Papa Guerciotti - Cremona J. Dorigoni
01.11 CU Oudenaarde u23 P. Ronhaar
01.11 C1 Oudenaarde E. Iserbyt
31.10 C2 München M. Konwa
31.10 CDM Overijse II E. Iserbyt
31.10 C2 Brugherio D. Toneatti
30.10 C2 Indianapolis I G. Van der Meer
30.10 C2 Dippach F. Orts Lloret
24.10 C2 Falkirk C. Carrick-Anderson
24.10 C2 Mason II K. Werner
24.10 C2 Quelneuc II J. Dubau
24.10 CDM Zonhoven T. Aerts
24.10 CU Quelneuc u23 L. Rouiller
23.10 C1 Mason E. Brunner
23.10 C2 Quelneuc J. Dubau
23.10 C1 Ruddervoorde E. Iserbyt
21.10 C2 Ardooie L. Sweeck
17.10 C2 Clonmel D. Barnes
17.10 C2 Oisterwijk T. Meeusen
17.10 CDM Iowa II E. Iserbyt
16.10 C2 Iowa I N. Vandeputte
16.10 C2 Rymarov M. Boros
15.10 C1 Iowa III V. Baestaens
13.10 CDM Fayetteville I Q. Hermans
10.10 C2 Milnthorpe J. Blackmore
10.10 C2 Marin F. Orts Lloret
10.10 C2 Podbrezova L. Loockx
10.10 C2 Stockholm T. Rüegg
10.10 CDM Waterloo I E. Iserbyt
09.10 C1 Ciudad De Pontevedra K. Suarez Fernandez
09.10 C2 Slany M. Boros
09.10 C2 Brumath L. Rouiller
09.10 C2 Täby Park T. Rüegg
09.10 C2 Dohnany W. Meeusen
08.10 C2 Waterloo II D. Soete
03.10 C2 Baltimore II V. Baestaens
03.10 C2 Asker II L. Dejonghe
03.10 C2 Citta Di Jesolo N. Colledani
03.10 C1 Gieten T. Aerts
03.10 CU Pierric U23 L. Rouiller
03.10 C2 Pierric II J. Dubau
02.10 C1 Baltimore I V. Baestaens
02.10 C2 Asker I L. Dejonghe
02.10 C2 Hlinsko M. Konwa
02.10 C2 Meulebeke M. Vanthourenhout
02.10 C2 Pierric L. Rouiller
28.09 C2 Mlada Boleslav M. Boros
26.09 C2 Boulzicourt J. Dubau
26.09 C2 Rochester II V. Baestaens
26.09 C2 Illnau K. Kuhn
25.09 C1 Rochester I V. Baestaens
25.09 C2 Bredene E. Iserbyt
19.09 C2 Roanoke II C. White
19.09 C2 Derby L. Askey
19.09 C2 Les Franqueses K. Suarez Fernandez
18.09 C2 Roanoke I C. White
18.09 C2 Jablines J. Dubau
18.09 C2 Beringen E. Iserbyt
11.09 C2 Lokeren E. Iserbyt
11.09 C2 Lützelbach M. Meisen