DoB? |
Pos | Rider | Team | Time | |
---|---|---|---|---|
01 | Lauk Karl Patrick | Fincycling Team | 02:29:04 | |
02 | Kanter Max | Germany | + 00 | |
03 | McNulty Brandon | USA | + 00 | |
04 | Kooistra Marten | Combi District Midden | + 00 | |
05 | Bostock Matthew | Great Britain | + 00 | |
06 | Vereecken Thomas | AVIA W CUP Cycling Team | + 00 | |
07 | Van Bokhoven Ramon | TWC Pijnenburg | + 00 | |
08 | Domnick Julius | Nordrhein Westfalen | + 00 | |
09 | Braybrooke Alexander | JLT Condor C.T. | + 00 | |
10 | Flicke Bastian | Germany | + 00 | |
11 | Schelling Ide | Restore Cycling Team | + 00 | |
12 | Relanto Erik | Fincycling Team | + 04 | |
13 | Holt Joe | Great Britain | + 17 | |
14 | Treubel Pascal | MLP-CT Rheinland Neckar | + 19 | |
15 | Spengler Mario | Switzerland | + 19 | |
16 | Wood Reece | Great Britain | + 19 | |
17 | Storer Michael | APT SPIE Douterloigne CT | + 19 | |
18 | Gerits Senne | Koninklijke Balen BC | + 19 | |
19 | Moses Alfie | JLT Condor C.T. | + 19 | |
20 | Ottevanger Bas | Willebrord Wil Vooruit | + 01:27 | |
21 | Welten Bram | TWC Pijnenburg | + 01:30 | |
22 | Van Sintmaartensdijk Daan | Combi Zuid-Holland | + 01:30 | |
23 | Meeus Jordi | Koninklijke Balen BC | + 01:30 | |
24 | Kjemhus Joakim | Norway | + 01:30 | |
25 | Clicteur Arne | Zannata Lotto C.T. | + 01:30 | |
26 | Zebel Daan | w.v. De Jonge Renner | + 01:30 | |
27 | Brulez Miqule | APT SPIE Douterloigne CT | + 01:30 | |
28 | Boele Niels | Combi Zuid-Holland | + 01:30 | |
29 | Olieslagers Bob | TWC Pijnenburg | + 01:30 | |
30 | Houcke Killyan | OGS U-19 Formation | + 01:30 | |
31 | Borra Gilles | AVIA W CUP Cycling Team | + 01:30 | |
32 | Delaleu Alexis | OGS U-19 Formation | + 01:30 | |
33 | Lütolf Yves | Switzerland | + 01:30 | |
34 | Draper Nathan | Great Britain | + 01:30 | |
35 | Breukelman Chiel | WRV de Peddelaars | + 01:30 | |
36 | Holstad Ludvik | Norway | + 01:30 | |
37 | Muys Ayton | APT SPIE Douterloigne CT | + 01:30 | |
38 | Lohuis Luuk | District Oost | + 01:30 | |
39 | Aalrust Håkon | Norway | + 01:30 | |
40 | Verhofstadt Thibau | Isorex Cycling Team | + 01:30 | |
41 | Stravers Jarri | Combi Zuid-Holland | + 01:30 | |
42 | Escritt Jack | JLT Condor C.T. | + 01:30 | |
43 | De Wever Merten | AVIA W CUP Cycling Team | + 01:30 | |
44 | Balfour Stuart | JLT Condor C.T. | + 01:30 | |
45 | Fry Joseph | Great Britain | + 01:30 | |
46 | Bouten Migel | Mix Deerlijk-Velocity | + 01:30 | |
47 | De Louwere Stef | TWC Pijnenburg | + 01:30 | |
48 | Wijkel Tom | WRV de Peddelaars | + 01:30 | |
49 | Coster Patrick | IJsselstreek/Hanze/NWH | + 01:30 | |
50 | Delbaere Kenny | UCM C.T. Barrhopoort | + 01:30 | |
51 | Demolder Stijn | Koninklijke Balen BC | + 01:30 | |
52 | Heming Janek | Nordrhein Westfalen | + 01:30 | |
53 | Dhont Jari | Mix Deerlijk-Velocity | + 01:30 | |
54 | Haudiquet Pierre | OGS U-19 Formation | + 01:30 | |
55 | Van Der Meer Noah | Mix Westland-De Mol | + 01:30 | |
56 | Hesters Jules | Isorex Cycling Team | + 01:30 | |
57 | De Wilde Arno | Zannata Lotto C.T. | + 01:30 | |
58 | Beullens Cédric | Koninklijke Balen BC | + 01:30 | |
59 | Daniels Simon | AVIA W CUP Cycling Team | + 01:30 | |
60 | Hänninen Jaakko | Fincycling Team | + 01:30 | |
61 | Mobach Jarno | Willebrord Wil Vooruit | + 01:30 | |
62 | Castrique Jonas | Zannata Lotto C.T. | + 01:30 | |
63 | Aytekin Tunahan | Nordrhein Westfalen | + 01:30 | |
64 | Bouts Jens | APT SPIE Douterloigne CT | + 01:30 | |
65 | Vastmans Dries | Zannata Lotto C.T. | + 01:30 | |
66 | Keough Ian | USA | + 01:30 | |
67 | Lüscher Damian | Switzerland | + 01:30 | |
68 | Henn Luca | MLP-CT Rheinland Neckar | + 01:30 | |
69 | Bulley Lewis | Mix Deerlijk-Velocity | + 01:30 | |
70 | Mäder Gino | Switzerland | + 01:30 | |
71 | Stork Florian | Nordrhein Westfalen | + 01:30 | |
72 | De Waal Maurits | Willebrord Wil Vooruit | + 01:30 | |
73 | Haupt Tarik | Germany | + 01:30 | |
74 | Blevins Christopher | USA | + 01:30 | |
75 | Härtig Jonas | Nordrhein Westfalen | + 01:30 | |
76 | Volkers Jorn | w.v. De Jonge Renner | + 01:30 | |
77 | Banusch Richard | Germany | + 01:30 | |
78 | Wold Marius | Norway | + 01:30 | |
79 | Saison Antoine | OGS U-19 Formation | + 01:30 | |
80 | Beck Cedric | Isorex Cycling Team | + 01:30 | |
81 | Lambrecht Bjorg | AVIA W CUP Cycling Team | + 01:30 | |
82 | Kerkhofs Bob | Willebrord Wil Vooruit | + 01:30 | |
83 | Bisschop Ruben | Mix Deerlijk-Velocity | + 01:30 | |
84 | Van Poucke Aaron | Isorex Cycling Team | + 01:30 | |
85 | van den Dool Jens | Combi Zuid-Holland | + 01:30 | |
86 | Apers Ruben | Isorex Cycling Team | + 01:30 | |
87 | Hoover Gavin | Isorex Cycling Team | + 01:30 | |
88 | East Evan | USA | + 01:30 | |
89 | Groß Felix | Germany | + 01:30 | |
90 | Ketelaars Xavier | Willebrord Wil Vooruit | + 01:30 | |
91 | Dekker David | Willebrord Wil Vooruit | + 01:30 | |
92 | Vandessel Djoerd | UCM C.T. Barrhopoort | + 01:30 | |
93 | Ruimgaard Yentil | Mix Westland-De Mol | + 01:30 | |
94 | Engele Rienk | Restore Cycling Team | + 01:30 | |
95 | Gray Rob | JLT Condor C.T. | + 01:30 | |
96 | Kuehl Joel | Switzerland | + 01:30 | |
97 | Muis Jesse | UCM C.T. Barrhopoort | + 01:30 | |
98 | Smit Chiel | WRV de Peddelaars | + 01:30 | |
99 | Sitters Bas | MiddelkampZuidwestBreda | + 01:30 | |
100 | Huijghe Gilles | Zannata Lotto C.T. | + 01:30 | |
101 | Walker Joey | Great Britain | + 01:58 | |
102 | Vandromme Alessandro | APT SPIE Douterloigne CT | + 02:09 | |
103 | Duijvesteijn Jim | Mix Westland-De Mol | + 03:20 | |
104 | Geijs Vince | MiddelkampZuidwestBreda | + 04:00 | |
105 | Van Hout Maarten | w.v. De Jonge Renner | + 04:01 | |
106 | Baillie Karl | JLT Condor C.T. | + 04:28 | |
107 | Verfaillie Arne | Mix Deerlijk-Velocity | + 04:34 | |
108 | Rodijk Sven | Zwaluwen/Raalte/CC75 | + 04:37 | |
109 | Meijer Sjoerd | Combi District Midden | + 04:37 | |
110 | Rijsdijk Tristan | UCM C.T. Barrhopoort | + 04:37 | |
111 | Varweg Christian | IJsselstreek/Hanze/NWH | + 04:37 | |
112 | Martin Grant | Spokes Racing Team | + 04:37 | |
113 | Tu Chih Hao | District Oost | + 04:37 | |
114 | Knoppert Martijn | Mix Westland-De Mol | + 04:37 | |
115 | Tveitan Henrik | Norway | + 04:37 | |
116 | Dourlens Charles Antoine | OGS U-19 Formation | + 04:37 | |
117 | Malcharek Moritz | Germany | + 04:37 | |
118 | Janssens Jarid | Koninklijke Balen BC | + 04:37 | |
119 | De Roose Gertjan | APT SPIE Douterloigne CT | + 04:37 | |
120 | Veltink Jeffrey | Zwaluwen/Raalte/CC75 | + 04:37 | |
121 | Zetzsche Luka | MLP-CT Rheinland Neckar | + 04:37 | |
122 | Van Der Wardt Jeremais | Mix Hessen-Hansen | + 04:37 | |
123 | Barnet Matthias | Spokes Racing Team | + 04:37 | |
124 | De Peijper Cliff | MiddelkampZuidwestBreda | + 04:37 | |
125 | Winkler Nick | MLP-CT Rheinland Neckar | + 04:37 | |
126 | Lyngøy Kristian | Norway | + 04:37 | |
127 | Doornbosch Jim | Combi District Midden | + 04:37 | |
128 | Van Der Vorst Frenky | MiddelkampZuidwestBreda | + 04:37 | |
129 | Hill Ryan | Spokes Racing Team | + 04:37 | |
130 | Van Nunspeet Mike | Mix Westland-De Mol | + 04:37 | |
131 | Floren Wesley | UCM C.T. Barrhopoort | + 04:37 | |
132 | Potze Olaf | WRV de Peddelaars | + 04:37 | |
133 | Harbers Lorenzo | Zwaluwen/Raalte/CC75 | + 04:37 | |
134 | Deelstra Niek | WRV de Peddelaars | + 04:37 | |
135 | Veenstra Rudy | Combi District Midden | + 04:37 | |
136 | Meeuwisse Melle | Combi Zuid-Holland | + 04:37 | |
137 | Trio Maxim | Mix Deerlijk-Velocity | + 04:37 | |
138 | Muskens Mart | TWC Pijnenburg | + 04:37 | |
139 | Arendshorst Jelmer | IJsselstreek/Hanze/NWH | + 04:37 | |
140 | Olde Meierink Lars | District Oost | + 04:37 | |
141 | Hahner Fabian | Mix Hessen-Hansen | + 04:37 | |
142 | Ten Hove Corne | IJsselstreek/Hanze/NWH | + 04:37 | |
143 | Poldervaart Mario | AVIA W CUP Cycling Team | + 04:44 | |
144 | Voet Jens | MiddelkampZuidwestBreda | + 04:51 | |
145 | van der Gaag Luuk | w.v. De Jonge Renner | + 09:06 | |
146 | Keloneva Aku | Fincycling Team | + 09:19 | |
147 | Roelands Jan | w.v. De Jonge Renner | + 09:19 | |
148 | Goetke Rasmus Wulff Nordhol | Riwal Climacel Junior | + 10:48 | |
149 | Schjoedt Sebastian | Riwal Climacel Junior | + 10:48 | |
150 | Valk Mathijs | Zwaluwen/Raalte/CC75 | + 10:48 | |
151 | Fabian Abel | IJsselstreek/Hanze/NWH | + 10:51 | |
152 | Paalman Jochem | Zwaluwen/Raalte/CC75 | + 10:51 | |
153 | Overstegen Rutger | Restore Cycling Team | + 10:54 | |
154 | Engelmann Wouter | District Oost | + 10:54 | |
155 | Tegl Lorenz | Mix Hessen-Hansen | + 10:54 | |
156 | Uusiperhe Jesse | Fincycling Team | + 10:54 | |
157 | Grobbink Jesse | Zwaluwen/Raalte/CC75 | + 10:54 | |
158 | Macleod John | Spokes Racing Team | + 10:54 | |
159 | Dienert Raphael | MLP-CT Rheinland Neckar | + 10:54 | |
160 | Groeneveld Ron | IJsselstreek/Hanze/NWH | + 10:54 | |
161 | Broer Tristan | Combi District Midden | + 10:54 | |
162 | Christensen Mads Emil Gaardsvig | Riwal Climacel Junior | + 11:04 | |
163 | Ramon Thomas | OGS U-19 Formation | + 11:04 | |
164 | Van Nierop Dion | Combi Zuid-Holland | + 11:11 | |
165 | Kolb Jonathan | Nordrhein Westfalen | + 11:32 | |
DNF | Kleinheerenbrink Emil | WRV de Peddelaars | ||
DNF | Salby Alexander | Riwal Climacel Junior | ||
DNF | Stigaard Rasmus | Riwal Climacel Junior | ||
DNF | Ruager Gustav | Riwal Climacel Junior | ||
DNF | Van Den Broek Floris | MiddelkampZuidwestBreda | ||
DNF | Terävä Simo | Fincycling Team | ||
DNF | Mahieu Max | Restore Cycling Team | ||
DNF | De Koning Sem | Restore Cycling Team | ||
DNF | Hamm Moritz | Mix Hessen-Hansen | ||
DNF | Schenk Niklas | Mix Hessen-Hansen | ||
DNF | Böse Alexander | Mix Hessen-Hansen | ||
DNF | Kroon Rudy | w.v. De Jonge Renner | ||
DNF | Hoole Thomas | Mix Westland-De Mol | ||
DNF | Rudaz Valentin | Switzerland | ||
DNF | Kooreman Damian | UCM C.T. Barrhopoort | ||
DNF | Visser Huub | Combi District Midden | ||
DNF | Lubbers Maarten | District Oost | ||
DNF | Grefte Luc | District Oost | ||
DNF | Forsyth Ben | Spokes Racing Team | ||
DNF | Mitchell Callum | Spokes Racing Team | ||
DNF | Marien Jente | Koninklijke Balen BC |
Pos | Rider | Team | Time | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Lauk Karl Patrick | Fincycling Team | 02:28:54 | ||
2 | Kanter Max | Germany | + 04 | ||
3 | Schelling Ide | Restore Cycling Team | + 05 | ||
4 | McNulty Brandon | USA | + 06 | ||
5 | Vereecken Thomas | AVIA W CUP Cycling Team | + 07 | ||
6 | Braybrooke Alexander | JLT Condor C.T. | + 09 | ||
7 | Kooistra Marten | Combi District Midden | + 10 | ||
8 | Bostock Matthew | Great Britain | + 10 | ||
9 | Van Bokhoven Ramon | TWC Pijnenburg | + 10 | ||
10 | Domnick Julius | Nordrhein Westfalen | + 10 | ||
11 | Flicke Bastian | Germany | + 10 | ||
12 | Relanto Erik | Fincycling Team | + 12 | ||
13 | Holt Joe | Great Britain | + 27 | ||
14 | Treubel Pascal | MLP-CT Rheinland Neckar | + 29 | ||
15 | Spengler Mario | Switzerland | + 29 | ||
16 | Wood Reece | Great Britain | + 29 | ||
17 | Storer Michael | APT SPIE Douterloigne CT | + 29 | ||
18 | Gerits Senne | Koninklijke Balen BC | + 29 | ||
19 | Moses Alfie | JLT Condor C.T. | + 29 | ||
20 | Ottevanger Bas | Willebrord Wil Vooruit | + 01:37 | ||
21 | Stravers Jarri | Combi Zuid-Holland | + 01:39 | ||
22 | Welten Bram | TWC Pijnenburg | + 01:40 | ||
23 | Van Sintmaartensdijk Daan | Combi Zuid-Holland | + 01:40 | ||
24 | Meeus Jordi | Koninklijke Balen BC | + 01:40 | ||
25 | Kjemhus Joakim | Norway | + 01:40 | ||
26 | Clicteur Arne | Zannata Lotto C.T. | + 01:40 | ||
27 | Zebel Daan | w.v. De Jonge Renner | + 01:40 | ||
28 | Brulez Miqule | APT SPIE Douterloigne CT | + 01:40 | ||
29 | Boele Niels | Combi Zuid-Holland | + 01:40 | ||
30 | Olieslagers Bob | TWC Pijnenburg | + 01:40 | ||
31 | Houcke Killyan | OGS U-19 Formation | + 01:40 | ||
32 | Borra Gilles | AVIA W CUP Cycling Team | + 01:40 | ||
33 | Delaleu Alexis | OGS U-19 Formation | + 01:40 | ||
34 | Lütolf Yves | Switzerland | + 01:40 | ||
35 | Draper Nathan | Great Britain | + 01:40 | ||
36 | Breukelman Chiel | WRV de Peddelaars | + 01:40 | ||
37 | Holstad Ludvik | Norway | + 01:40 | ||
38 | Muys Ayton | APT SPIE Douterloigne CT | + 01:40 | ||
39 | Lohuis Luuk | District Oost | + 01:40 | ||
40 | Aalrust Håkon | Norway | + 01:40 | ||
41 | Verhofstadt Thibau | Isorex Cycling Team | + 01:40 | ||
42 | Escritt Jack | JLT Condor C.T. | + 01:40 | ||
43 | De Wever Merten | AVIA W CUP Cycling Team | + 01:40 | ||
44 | Balfour Stuart | JLT Condor C.T. | + 01:40 | ||
45 | Fry Joseph | Great Britain | + 01:40 | ||
46 | Bouten Migel | Mix Deerlijk-Velocity | + 01:40 | ||
47 | De Louwere Stef | TWC Pijnenburg | + 01:40 | ||
48 | Wijkel Tom | WRV de Peddelaars | + 01:40 | ||
49 | Coster Patrick | IJsselstreek/Hanze/NWH | + 01:40 | ||
50 | Delbaere Kenny | UCM C.T. Barrhopoort | + 01:40 | ||
51 | Demolder Stijn | Koninklijke Balen BC | + 01:40 | ||
52 | Heming Janek | Nordrhein Westfalen | + 01:40 | ||
53 | Dhont Jari | Mix Deerlijk-Velocity | + 01:40 | ||
54 | Haudiquet Pierre | OGS U-19 Formation | + 01:40 | ||
55 | Van Der Meer Noah | Mix Westland-De Mol | + 01:40 | ||
56 | Hesters Jules | Isorex Cycling Team | + 01:40 | ||
57 | De Wilde Arno | Zannata Lotto C.T. | + 01:40 | ||
58 | Beullens Cédric | Koninklijke Balen BC | + 01:40 | ||
59 | Daniels Simon | AVIA W CUP Cycling Team | + 01:40 | ||
60 | Hänninen Jaakko | Fincycling Team | + 01:40 | ||
61 | Mobach Jarno | Willebrord Wil Vooruit | + 01:40 | ||
62 | Castrique Jonas | Zannata Lotto C.T. | + 01:40 | ||
63 | Aytekin Tunahan | Nordrhein Westfalen | + 01:40 | ||
64 | Bouts Jens | APT SPIE Douterloigne CT | + 01:40 | ||
65 | Vastmans Dries | Zannata Lotto C.T. | + 01:40 | ||
66 | Keough Ian | USA | + 01:40 | ||
67 | Lüscher Damian | Switzerland | + 01:40 | ||
68 | Henn Luca | MLP-CT Rheinland Neckar | + 01:40 | ||
69 | Bulley Lewis | Mix Deerlijk-Velocity | + 01:40 | ||
70 | Mäder Gino | Switzerland | + 01:40 | ||
71 | Stork Florian | Nordrhein Westfalen | + 01:40 | ||
72 | De Waal Maurits | Willebrord Wil Vooruit | + 01:40 | ||
73 | Haupt Tarik | Germany | + 01:40 | ||
74 | Blevins Christopher | USA | + 01:40 | ||
75 | Härtig Jonas | Nordrhein Westfalen | + 01:40 | ||
76 | Volkers Jorn | w.v. De Jonge Renner | + 01:40 | ||
77 | Banusch Richard | Germany | + 01:40 | ||
78 | Wold Marius | Norway | + 01:40 | ||
79 | Saison Antoine | OGS U-19 Formation | + 01:40 | ||
80 | Beck Cedric | Isorex Cycling Team | + 01:40 | ||
81 | Lambrecht Bjorg | AVIA W CUP Cycling Team | + 01:40 | ||
82 | Kerkhofs Bob | Willebrord Wil Vooruit | + 01:40 | ||
83 | Bisschop Ruben | Mix Deerlijk-Velocity | + 01:40 | ||
84 | Van Poucke Aaron | Isorex Cycling Team | + 01:40 | ||
85 | van den Dool Jens | Combi Zuid-Holland | + 01:40 | ||
86 | Apers Ruben | Isorex Cycling Team | + 01:40 | ||
87 | Hoover Gavin | Isorex Cycling Team | + 01:40 | ||
88 | East Evan | USA | + 01:40 | ||
89 | Groß Felix | Germany | + 01:40 | ||
90 | Ketelaars Xavier | Willebrord Wil Vooruit | + 01:40 | ||
91 | Dekker David | Willebrord Wil Vooruit | + 01:40 | ||
92 | Vandessel Djoerd | UCM C.T. Barrhopoort | + 01:40 | ||
93 | Ruimgaard Yentil | Mix Westland-De Mol | + 01:40 | ||
94 | Engele Rienk | Restore Cycling Team | + 01:40 | ||
95 | Gray Rob | JLT Condor C.T. | + 01:40 | ||
96 | Kuehl Joel | Switzerland | + 01:40 | ||
97 | Muis Jesse | UCM C.T. Barrhopoort | + 01:40 | ||
98 | Smit Chiel | WRV de Peddelaars | + 01:40 | ||
99 | Sitters Bas | MiddelkampZuidwestBreda | + 01:40 | ||
100 | Huijghe Gilles | Zannata Lotto C.T. | + 01:40 | ||
101 | Walker Joey | Great Britain | + 02:08 | ||
102 | Vandromme Alessandro | APT SPIE Douterloigne CT | + 02:19 | ||
103 | Duijvesteijn Jim | Mix Westland-De Mol | + 03:30 | ||
104 | Geijs Vince | MiddelkampZuidwestBreda | + 04:10 | ||
105 | Van Hout Maarten | w.v. De Jonge Renner | + 04:11 | ||
106 | Baillie Karl | JLT Condor C.T. | + 04:38 | ||
107 | Verfaillie Arne | Mix Deerlijk-Velocity | + 04:44 | ||
108 | Rodijk Sven | Zwaluwen/Raalte/CC75 | + 04:47 | ||
109 | Meijer Sjoerd | Combi District Midden | + 04:47 | ||
110 | Rijsdijk Tristan | UCM C.T. Barrhopoort | + 04:47 | ||
111 | Varweg Christian | IJsselstreek/Hanze/NWH | + 04:47 | ||
112 | Martin Grant | Spokes Racing Team | + 04:47 | ||
113 | Tu Chih Hao | District Oost | + 04:47 | ||
114 | Knoppert Martijn | Mix Westland-De Mol | + 04:47 | ||
115 | Tveitan Henrik | Norway | + 04:47 | ||
116 | Dourlens Charles Antoine | OGS U-19 Formation | + 04:47 | ||
117 | Malcharek Moritz | Germany | + 04:47 | ||
118 | Janssens Jarid | Koninklijke Balen BC | + 04:47 | ||
119 | De Roose Gertjan | APT SPIE Douterloigne CT | + 04:47 | ||
120 | Veltink Jeffrey | Zwaluwen/Raalte/CC75 | + 04:47 | ||
121 | Zetzsche Luka | MLP-CT Rheinland Neckar | + 04:47 | ||
122 | Van Der Wardt Jeremais | Mix Hessen-Hansen | + 04:47 | ||
123 | Barnet Matthias | Spokes Racing Team | + 04:47 | ||
124 | De Peijper Cliff | MiddelkampZuidwestBreda | + 04:47 | ||
125 | Winkler Nick | MLP-CT Rheinland Neckar | + 04:47 | ||
126 | Lyngøy Kristian | Norway | + 04:47 | ||
127 | Doornbosch Jim | Combi District Midden | + 04:47 | ||
128 | Van Der Vorst Frenky | MiddelkampZuidwestBreda | + 04:47 | ||
129 | Hill Ryan | Spokes Racing Team | + 04:47 | ||
130 | Van Nunspeet Mike | Mix Westland-De Mol | + 04:47 | ||
131 | Floren Wesley | UCM C.T. Barrhopoort | + 04:47 | ||
132 | Potze Olaf | WRV de Peddelaars | + 04:47 | ||
133 | Harbers Lorenzo | Zwaluwen/Raalte/CC75 | + 04:47 | ||
134 | Deelstra Niek | WRV de Peddelaars | + 04:47 | ||
135 | Veenstra Rudy | Combi District Midden | + 04:47 | ||
136 | Meeuwisse Melle | Combi Zuid-Holland | + 04:47 | ||
137 | Trio Maxim | Mix Deerlijk-Velocity | + 04:47 | ||
138 | Muskens Mart | TWC Pijnenburg | + 04:47 | ||
139 | Arendshorst Jelmer | IJsselstreek/Hanze/NWH | + 04:47 | ||
140 | Olde Meierink Lars | District Oost | + 04:47 | ||
141 | Hahner Fabian | Mix Hessen-Hansen | + 04:47 | ||
142 | Ten Hove Corne | IJsselstreek/Hanze/NWH | + 04:47 | ||
143 | Poldervaart Mario | AVIA W CUP Cycling Team | + 04:54 | ||
144 | Voet Jens | MiddelkampZuidwestBreda | + 05:01 | ||
145 | van der Gaag Luuk | w.v. De Jonge Renner | + 09:16 | ||
146 | Keloneva Aku | Fincycling Team | + 09:29 | ||
147 | Roelands Jan | w.v. De Jonge Renner | + 09:29 | ||
148 | Goetke Rasmus Wulff Nordhol | Riwal Climacel Junior | + 10:58 | ||
149 | Schjoedt Sebastian | Riwal Climacel Junior | + 10:58 | ||
150 | Valk Mathijs | Zwaluwen/Raalte/CC75 | + 10:58 | ||
151 | Fabian Abel | IJsselstreek/Hanze/NWH | + 11:01 | ||
152 | Paalman Jochem | Zwaluwen/Raalte/CC75 | + 11:01 | ||
153 | Overstegen Rutger | Restore Cycling Team | + 11:04 | ||
154 | Engelmann Wouter | District Oost | + 11:04 | ||
155 | Tegl Lorenz | Mix Hessen-Hansen | + 11:04 | ||
156 | Uusiperhe Jesse | Fincycling Team | + 11:04 | ||
157 | Grobbink Jesse | Zwaluwen/Raalte/CC75 | + 11:04 | ||
158 | Macleod John | Spokes Racing Team | + 11:04 | ||
159 | Dienert Raphael | MLP-CT Rheinland Neckar | + 11:04 | ||
160 | Groeneveld Ron | IJsselstreek/Hanze/NWH | + 11:04 | ||
161 | Broer Tristan | Combi District Midden | + 11:04 | ||
162 | Christensen Mads Emil Gaardsvig | Riwal Climacel Junior | + 11:14 | ||
163 | Ramon Thomas | OGS U-19 Formation | + 11:14 | ||
164 | Van Nierop Dion | Combi Zuid-Holland | + 11:21 | ||
165 | Kolb Jonathan | Nordrhein Westfalen | + 11:42 |
1st stage | 108.1 km
Sluiskil -> Sluiskil
J-2.1
K.Lauk | Leader
I.Schelling | Youth
K.Lauk | Points
I.Schelling | Sprint