DoB? |
Pos | Rider | Team | Time | |
---|---|---|---|---|
01 | Donaldson Robert | HMT Hospitals Giant CT | 08:52:28 | |
02 | van Veenendaal Hidde | WV De Jonge Renner | + 14 | |
03 | Rutkowski Jakub | Copernicus CCC Team | + 20 | |
04 | Ponomar Andrii | Ukraine | + 31 | |
05 | Schmidt Emil | Team Mascot Workwear | + 37 | |
06 | Soszka Jakub | SMS Zyrardow | + 38 | |
07 | Krasts Alekss | Latvia | + 50 | |
08 | Kramarcik Pavol | Slovakia | + 51 | |
09 | Biernacki Filip | SMS Torun | + 52 | |
10 | Van Oorschot Robin | WV De Jonge Renner | + 01:41 | |
11 | Galka Michal | Poland | + 02:01 | |
12 | Marzec Adrian | Copernicus CCC Team | + 02:02 | |
13 | Zaremba Tobiasz | Poland | + 02:02 | |
14 | Rubenis Pauls | Latvia | + 02:53 | |
15 | Rzepka Robert | SMS Zyrardow | + 03:24 | |
16 | Fratczak Radoslaw | Poland | + 03:24 | |
17 | Karpenko Gleb | Estonia | + 03:51 | |
18 | Lewandowski Radoslaw | Poland | + 04:08 | |
19 | Poniatowski Daniel | SMS Swidnica | + 04:18 | |
20 | Rushby Max | HMT Hospitals Giant CT | + 04:18 | |
21 | Azelis Eivilas | Lithuania | + 04:24 | |
22 | Bitinas Mantas | Lithuania | + 04:24 | |
23 | Kopiwoda Dominik | Dolny Slask | + 04:24 | |
24 | Trzesowski Konrad | KTK Kalisz | + 04:24 | |
25 | Öhman Samuli | Finland | + 04:24 | |
26 | Vainio Veeti | Finland | + 04:24 | |
27 | Mikutis Aivaras | Lithuania | + 04:24 | |
28 | De Kok Mathijs | WV De Jonge Renner | + 04:24 | |
29 | Grinkevich Mark | RGUOR | + 04:24 | |
30 | Haines Alex | HMT Hospitals Giant CT | + 04:30 | |
31 | Mandzik Pavel | Belarus | + 04:41 | |
32 | Andersons Roberts | Latvia | + 04:46 | |
33 | Lootus Stefan | Estonia | + 04:59 | |
34 | Dabski Patryk | GKK Opty | + 04:59 | |
35 | Rees Oliver | HMT Hospitals Giant CT | + 05:15 | |
36 | Norutis Zygimantas | Lithuania | + 05:21 | |
37 | Movchan Andriyi | Ukraine | + 05:37 | |
38 | Kurits Joonas | Estonia | + 05:46 | |
39 | Voltr Martin | Czech Republic Track | + 05:54 | |
40 | Roer Sebastian | Team Mascot Workwear | + 05:54 | |
41 | Kuderczak Dawid | Poland | + 05:54 | |
42 | Nocen Maciej | GKK Opty | + 06:13 | |
43 | Mielczarek Milosz | SMS Swidnica | + 07:04 | |
44 | Smetaniuk Oleksandr | Ukraine | + 07:04 | |
45 | Wozniak Adam | Copernicus CCC Team | + 07:46 | |
46 | Piranishvili Avtandil | Georgia | + 08:03 | |
47 | Prymakou Kiryl | Belarus | + 08:57 | |
48 | Litvintsev Anton | Estonia | + 08:59 | |
49 | Chasovnikov Artem | St Petersburg | + 09:01 | |
50 | Jovanov Stevan | Serbia | + 09:16 | |
51 | Haikovich Mikita | RGUOR | + 09:16 | |
52 | Jurasz Dawid | GKK Opty | + 09:16 | |
53 | Westley Dylan | HMT Hospitals Giant CT | + 09:18 | |
54 | Janos Matyas | Czech Republic Track | + 09:26 | |
55 | Potasznik Szymon | KTK Kalisz | + 09:29 | |
56 | Belniak Maciej | KK Tarnovia | + 09:38 | |
57 | Vanco Tobias | Slovakia | + 09:41 | |
58 | Sliwka Daniel | ALKS Stal Grudziadz | + 09:41 | |
59 | Nagy Simon | Slovakia | + 09:41 | |
60 | Stelczyk Maciej | Dolny Slask | + 09:41 | |
61 | Matuzevicius Zygimantas | Lithuania | + 09:41 | |
62 | Kolasinac Admir | Serbia | + 09:41 | |
63 | Tacznyski Kamil | ALKS Stal Grudziadz | + 09:41 | |
64 | Sztuba Kajetan | KK Tarnovia | + 09:41 | |
65 | Sinski Kacper | Copernicus CCC Team | + 09:41 | |
66 | Viarshynin Yan | Belarus | + 09:41 | |
67 | Catovic Nermin | Serbia | + 09:41 | |
68 | Van der Veen Aldert | Forte Wierlerzone Nederland | + 09:41 | |
69 | Sikora David | Slovakia | + 09:41 | |
70 | Kominek Lubos | Czech Republic Track | + 09:41 | |
71 | Kolodziejski Konrad | ALKS Stal Grudziadz | + 10:20 | |
72 | Byczkowski Jakub | Dolny Slask | + 10:23 | |
73 | Hil Maksim | RGUOR | + 10:28 | |
74 | Rostiashvili Saba | Georgia | + 10:28 | |
75 | Foldager Anders | Team Mascot Workwear | + 11:10 | |
76 | Nomden Tycho | Forte Wierlerzone Nederland | + 11:42 | |
77 | Kalinowski Michal | LKS Baszta Golczewo | + 11:57 | |
78 | Khabazi Tornike | Georgia | + 12:01 | |
79 | Drobek Hubert | Kujawsko -Pomorskie | + 12:33 | |
80 | Szymacha Kamil | LKS Baszta Golczewo | + 12:48 | |
81 | Arrammach Kevin | WV De Jonge Renner | + 12:54 | |
82 | Krauchanka Pavel | Minsk MGCOR | + 12:54 | |
83 | Kawa Mikolaj | KLTC Konin | + 12:54 | |
84 | Van Den Bergh Stan | WV De Jonge Renner | + 12:54 | |
85 | Kudravets Artsiom | Belarus | + 12:54 | |
86 | Rutkowski Bartosz | SMS Torun | + 12:54 | |
87 | Zommers Elvijs | Dobeles | + 12:54 | |
88 | Livs Gatis | Dobeles | + 12:54 | |
89 | Merta Filip | Slovakia | + 13:04 | |
90 | Dankbars Oskars | Dobeles | + 13:04 | |
91 | Malachowski Jakub | SMS Swidnica | + 13:25 | |
92 | Ksiandzou Eduard | RGUOR | + 13:28 | |
93 | Reh Antonin | Czech Republic Track | + 13:42 | |
94 | Siminski Kacper | KTK Kalisz | + 13:45 | |
95 | Mamulashvili Valeri | Georgia | + 13:45 | |
96 | Ivanov Pavel | St Petersburg | + 13:45 | |
97 | Troszok Bartosz | Slask | + 13:45 | |
98 | Ciechanowski Radoslaw | LKS Baszta Golczewo | + 13:45 | |
99 | Rybin Damir | Minsk MGCOR | + 15:11 | |
100 | Ivanchanka Dzmitry | Belarus | + 15:45 | |
101 | Sauchyts Uladzislau | Minsk MGCOR | + 17:44 | |
102 | Krol Jakub | KLTC Konin | + 18:22 | |
103 | Binovskis Martins Bruno | Latvia | + 18:22 | |
104 | Bosma Tjipke | Forte Wierlerzone Nederland | + 18:22 | |
105 | Spang Christian | Team Mascot Workwear | + 18:27 | |
106 | Leibmanis Aivis | Dobeles | + 20:15 | |
107 | Wypych Adam | LKS Baszta Golczewo | + 22:02 | |
108 | Smilga Karlis | Latvia | + 22:43 | |
109 | Marachynski Maksim | Minsk MGCOR | + 23:14 | |
110 | Savchuk Ivan | Ukraine | + 23:22 | |
111 | Lukovic David | Serbia | + 23:37 | |
112 | Toul Daniel | Czech Republic Track | + 23:49 | |
113 | Selis Janis | Dobeles | + 24:39 | |
114 | Gomozkov Artem | St Petersburg | + 25:59 | |
115 | Schaasberg Daan | Forte Wierlerzone Nederland | + 27:05 | |
116 | Mottus Marko Martti | Estonia | + 27:26 | |
117 | Tomulik Patryk | Dolny Slask | + 27:36 | |
118 | Jakimiuk Michal | Kujawsko -Pomorskie | + 36:14 | |
119 | Malkiewicz Bartosz | ALKS Stal Grudziadz | + 40:49 | |
120 | Nowacki Mikolaj | GKK Opty | + 46:14 | |
DNF | Kubacki Sebastian | ALKS Stal Grudziadz | ||
DNF | Krysztofiak Jakub | Copernicus CCC Team | ||
DNF | Bogdanik Patryk | Dolny Slask | ||
DNF | Aalto Jimi | Finland | ||
DNF | Arola Patrik | Finland | ||
DNF | Kolehmainen Oskari | Finland | ||
DNF | Smit Erwin | Forte Wierlerzone Nederland | ||
DNF | Kucharczak Oskar | KK Tarnovia | ||
DNF | Modzelewski Jan | KK Tarnovia | ||
DNF | Markowski Michal | KLTC Konin | ||
DNF | Pluta Dawid | KLTC Konin | ||
DNF | Potasnik Milosz | KTK Kalisz | ||
DNF | Wojtysiak Dawid | KTK Kalisz | ||
DNF | Chudzinski Philip | Kujawsko -Pomorskie | ||
DNF | Ortmann Szymon | Kujawsko -Pomorskie | ||
DNF | Kireyeu Fieder | Minsk MGCOR | ||
DNF | Kavaliou Kiryl | RGUOR | ||
DNF | Bylica Mateusz | Slask | ||
DNF | Kazen Marcel | Slask | ||
DNF | Luczek Oskar | Slask | ||
DNF | Wawrzacz Kacper | Slask | ||
DNF | Majewski Kacper | SMS Swidnica | ||
DNF | Szary Jan | SMS Swidnica | ||
DNF | Chodan Wiktor | SMS Torun | ||
DNF | Grzenkowicz Maksymilian | SMS Torun | ||
DNF | Suszko Aleksander | SMS Torun | ||
DNF | Kiraga Radoslaw | SMS Zyrardow | ||
DNF | Pietras Michal | SMS Zyrardow | ||
DNF | Wisniewski Dawid | SMS Zyrardow | ||
DNF | Balanev Danill | St Petersburg | ||
DNF | Khudyakov Ruslan | St Petersburg | ||
DNF | Fenneberg Mads | Team Mascot Workwear | ||
DNF | Bilyi Maksym | Ukraine |