Road
Cyclocross
Junior
Amateur
MTB
Track
Fantasy
Home
Races & results
Teams
Ranking
Transfers
Coupe President Juniors
Poland
Overview
Statistics
Edition
2024
2023
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
Overall
Points
Mountain
Youth
Year
CAT
Links
Winner
Second
Third
2024
J-2.1
Information
-
-
-
2023
J-2.1
Results
Pera
Marceli
Gludavs
Davis
Brockhoff
Daniel
2019
J-2.1
Results
Donaldson
Robert
van Veenendaal
Hidde
Rutkowski
Jakub
2018
J-2.1
Results
Kooij
Olav
van Veenendaal
Hidde
Henkelmann
Milan
2017
J-2.1
Results
Maciejuk
Filip
Mollerup
Martin
Masiulis
Denas
2016
J-2.1
Results
Czubak
Dawid
Krawczyk
Szymon
Maciejuk
Filip
2015
J-2.1
Results
Kanter
Max
Aniolkowski
Stanislaw
Krawczyk
Szymon
2014
J-2.1
Results
van den Berg
Julius
Banaszek
Alan
Satlikov
Maxim
2013
J-2.1
Results
Krzywda
Patryk
Van der Duin
Patrick
Hartvig
Daniel Henning
2012
J-2.1
Results
Rickaert
Jonas
Mordvintsev
Kirill
Shagayev
Diyas
2011
J-2.1
Results
Mikulisz
Mateusz
Leemans
Rob
Michcinski
Michal
2010
J-2.1
Results
Grigorev
Aleksandr
Zharoven
Nikita
Vasyliv
Yuriy
2009
J-2.1
Results
Bazhkou
Stanislau
Patenka
Yauheni
Szramka
Damian
2008
J-2.1
Results
Arndt
Nikias
Vermote
Alphonse
Schiewer
Franz
2007
J-2.1
Results
Kwiatkowski
Michal
Sagan
Peter
Martyenko
Oleksandr
2006
J-2.1
Results
Ulanowski
Maciej
Zielinski
Kamil
Papok
Siarhei
2005
Jr
Results
Mikulicz
Pawel
Kritskiy
Timofey
Malyszek
Robert
2004
Jr
Results
Kritskiy
Timofey
Slivkin
Alexander
Spilak
Simon
2003
Jr
Results
Ignatiev
Mikhail
Velits
Peter
Kux
Christian
2002
Jr
Results
Jurco
Matej
Ignatiev
Mikhail
Taciak
Mateusz
2001
Jr
Results
Vastaranta
Jukka
Janiaczyk
Błażej
Baranowski
Jaroslaw
2000
Jr
Results
Janiaczyk
Błażej
Brutt
Pavel
Mazur
Piotr
1999
Jr
Results
Majewski
Daniel
Bentkowski
Pawel
Jezierski
Sebastian
1998
Jr
Results
Pokrandt
Jan
Mroz
Mateusz
Olejnik
Michal
1997
Jr
Results
Kuschynski
Aleksandr
Kaminski
Mariusz
Kairelis
Dainius
1996
Jr
Results
Kramzine
Sergeuei
Ciplijauskos
Andrius
Goloubev
Kirill
1995
Jr
Results
Schynol
Sandro
Maciejewski
Marek
Skrzyczak
Miroslaw
1994
Jr
Results
Neumann
Maciej
Kapidura
Dariusz
Gradlewski
Miroslaw
1993
Jr
Results
Kazmierczak
Rafal
Szreder
Artur
Gołąb
Sebastian
1992
Jr
Results
Ciesielski
Krzysztof
-
-
1991
Jr
Results
Wadecki
Piotr
Kidon
Grzegorz
Goumenuke
Anton
1990
Jr
Results
Krzak
Mariusz
Laniez
Grzegorz
Garish
Anatel
1989
Jr
Results
Pietruszka
Piotr
Krzak
Mariusz
Wadecki
Piotr