DoB? |
Pos | Rider | Team | Time | |
---|---|---|---|---|
01 | Chzhan Igor | Kazakhstan | 02:45:08 | |
02 | Fedorov Yevgeniy | Kazakhstan | + 01:26 | |
03 | Jun Hyunsu | Changwon High School | + 01:38 | |
04 | Kim Euro | Gapyeong High School | + 01:39 | |
05 | Brussenskiy Gleb | Kazakhstan | + 01:39 | |
06 | Matsuda Shoi | Japan | + 01:39 | |
07 | Islas Fernando | Cartagena - Esetec | + 01:39 | |
08 | Marukhin Daniil | Kazakhstan | + 01:39 | |
09 | Bae Seungbeen | High School Selection | + 01:39 | |
10 | Nurlykhassym Nurbergen | Kazakhstan | + 01:39 | |
11 | Kim Yongkyun | Gapyeong High School | + 01:39 | |
12 | Bayembayev Olzhas | Kazakhstan | + 01:39 | |
13 | Sato Ken | Japan | + 02:27 | |
14 | Onodera Kei | Japan | + 02:28 | |
15 | Joo Mi Deum | High School Selection | + 02:28 | |
16 | Lim Seungmin | Changwon High School | + 02:28 | |
17 | Ahmad Sabri Muhamad Hakimi H | Malaysia | + 02:28 | |
18 | Ha Jae Min | Seoul High School | + 02:28 | |
19 | Yaowarat Ratchanon | Thailand | + 02:28 | |
20 | Klahan Noppachai | Thailand | + 02:28 | |
21 | Kueji Muhammadhanafee | Thailand | + 02:28 | |
22 | Oh Jinhak | Seoul High School | + 02:28 | |
23 | Wan Shu Hen | Taiwan | + 02:28 | |
24 | Wibisono Rachmad | Indonesia | + 02:28 | |
25 | Aliyari Aidin | WCCKS-B | + 02:28 | |
26 | Kim Mino | High School Selection | + 02:28 | |
27 | Jeong Jinsu | Dongdaejon High School | + 02:28 | |
28 | Davaasambuu Erhes | Mongolia | + 02:28 | |
29 | Jung Ulsu | Bucheon High School | + 02:28 | |
30 | Usami Hayaki | Team Kanagawa | + 02:28 | |
31 | Taskinen Julius | Finland | + 02:28 | |
32 | Yamauchi Keita | Team Kanagawa | + 02:28 | |
33 | Ji Minhyeok | Gimhae High School | + 02:28 | |
34 | Safiullov Timur | WCCKS-A | + 02:28 | |
35 | Park Chanyoung | Gapyeong High School | + 02:28 | |
36 | Kolehmainen Otto | Finland | + 02:28 | |
37 | Granados Pastor Raul | Cartagena - Esetec | + 02:28 | |
38 | Hsieh Chun Hung | Taiwan | + 02:28 | |
39 | Kayama Hiryu | Team Kanagawa | + 02:28 | |
40 | Choi Sang Jin | Yangyang High School | + 02:28 | |
41 | Huang Chien Chang | Taiwan | + 02:28 | |
42 | Hsu Yueh Hsiu | Taiwan | + 02:28 | |
43 | Jun Hoon Min | High School Selection | + 02:28 | |
44 | Oh Youngjae | High School Selection | + 02:28 | |
45 | Sugarmaa Ayush-Ochir | Mongolia | + 02:28 | |
46 | Sulyaev Marat | WCCKS-A | + 02:28 | |
47 | Choi Dongyeon | Gapyeong High School | + 02:28 | |
48 | Shinoda Koki | Japan | + 02:36 | |
49 | Park Jooyoung | Gapyeong High School | + 04:58 | |
50 | Kakizaki Eugene | Japan | + 04:58 | |
51 | Nishihara Yutaro | Japan | + 04:58 | |
52 | Sanchez Lopez Oscar | Cartagena - Esetec | + 07:04 | |
53 | Fadli Rizki Hidayatul | Indonesia | + 09:18 | |
54 | Nandamulya Shafrifat | WCCKS-B | + 09:18 | |
55 | Kim Jaemin | Gapyeong High School | + 09:18 | |
56 | Sin Geonyong | Dongdaejon High School | + 09:18 | |
57 | Park Sungkyu | Seoul High School | + 09:18 | |
58 | Chernov Nikita | Uzbekistan | + 09:18 | |
59 | Yamagishi Daichi | Team Kanagawa | + 09:18 | |
60 | Ali Mahrus | Indonesia | + 09:25 | |
61 | Kanno Yuki | Team Kanagawa | + 09:25 | |
62 | Aiman Shahmir | Malaysia | + 11:06 | |
63 | Hamdan Wan Abdul Rahman | Malaysia | + 11:24 | |
64 | Yoo Sanghyeok | Yangyang High School | + 11:28 | |
65 | Bergman Robin | Finland | + 11:30 | |
66 | Kim Changwook | Yangyang High School | + 11:31 | |
67 | Kim Jonghyuk | Dongdaejon High School | + 11:31 | |
68 | Shayan Oryou | WCCKS-B | + 11:31 | |
69 | Renoult Kawindra Andre | Indonesia | + 11:31 | |
70 | Mielikäinen Otto | Finland | + 11:31 | |
71 | Chen Bo Wei | Taiwan | + 11:39 | |
72 | Gutierrez Medina Ricardo | Cartagena - Esetec | + 11:39 | |
DNF | Park Geoni | Changwon High School | ||
DNF | Lee Hong Joon | Dongdaejon High School | ||
DNF | Kim Kihwan | High School Selection | ||
DNF | Park Gyeongmin | Yangyang High School | ||
DNF | Park Seongjoon | Yangyang High School | ||
DNF | Sanchez Felipe Juan | Cartagena - Esetec | ||
DNF | Aimi Robin | Finland | ||
DNF | Munkhbayar Khurelgarav | Mongolia | ||
DNF | Batsengel Khankhuu | Mongolia | ||
DNF | Nomai Aukkrit | Thailand | ||
DNF | Fomovskiy Aleksey | Uzbekistan | ||
DNF | Khayrullin Ayrat | Uzbekistan | ||
DNF | Ha Kieu Tan Dai | WCCKS-A |
Pos | Rider | Team | Time | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Chzhan Igor | Kazakhstan | 07:21:56 | |
2 | 1 | Marukhin Daniil | Kazakhstan | + 01:41 | |
3 | - | Bayembayev Olzhas | Kazakhstan | + 02:06 | |
4 | 2 | Fedorov Yevgeniy | Kazakhstan | + 03:19 | |
5 | 1 | Islas Fernando | Cartagena - Esetec | + 03:26 | |
6 | 1 | Brussenskiy Gleb | Kazakhstan | + 03:38 | |
7 | - | Matsuda Shoi | Japan | + 03:58 | |
8 | 1 | Jun Hyunsu | Changwon High School | + 04:18 | |
9 | 2 | Nurlykhassym Nurbergen | Kazakhstan | + 04:31 | |
10 | 2 | Sato Ken | Japan | + 05:00 | |
11 | 3 | Onodera Kei | Japan | + 05:20 | |
12 | 1 | Usami Hayaki | Team Kanagawa | + 05:20 | |
13 | 1 | Hsu Yueh Hsiu | Taiwan | + 05:20 | |
14 | 1 | Jun Hoon Min | High School Selection | + 05:24 | |
15 | 1 | Ji Minhyeok | Gimhae High School | + 05:26 | |
16 | 2 | Kim Euro | Gapyeong High School | + 06:10 | |
17 | - | Ha Jae Min | Seoul High School | + 06:59 | |
18 | 1 | Bae Seungbeen | High School Selection | + 08:13 | |
19 | 1 | Joo Mi Deum | High School Selection | + 09:29 | |
20 | 3 | Safiullov Timur | - | WCCKS-A | + 09:31 |
21 | 3 | Choi Dongyeon | Gapyeong High School | + 09:31 | |
22 | 3 | Wan Shu Hen | - | Taiwan | + 09:34 |
23 | 3 | Choi Sang Jin | Yangyang High School | + 09:38 | |
24 | 4 | Kim Mino | High School Selection | + 10:12 | |
25 | 4 | Lim Seungmin | Changwon High School | + 10:23 | |
26 | 5 | Yaowarat Ratchanon | Thailand | + 10:30 | |
27 | 7 | Wibisono Rachmad | Indonesia | + 10:30 | |
28 | 5 | Kayama Hiryu | Team Kanagawa | + 10:30 | |
29 | 6 | Taskinen Julius | Finland | + 10:32 | |
30 | 6 | Sulyaev Marat | WCCKS-A | + 10:35 | |
31 | 7 | Yamauchi Keita | Team Kanagawa | + 10:38 | |
32 | 5 | Shinoda Koki | Japan | + 10:46 | |
33 | 12 | Park Jooyoung | Gapyeong High School | + 11:59 | |
34 | 13 | Kim Yongkyun | Gapyeong High School | + 12:00 | |
35 | 5 | Aliyari Aidin | WCCKS-B | + 12:49 | |
36 | 6 | Ahmad Sabri Muhamad Hakimi H | Malaysia | + 12:49 | |
37 | 7 | Kueji Muhammadhanafee | Thailand | + 12:49 | |
38 | 3 | Hsieh Chun Hung | Taiwan | + 12:49 | |
39 | 9 | Klahan Noppachai | Thailand | + 12:52 | |
40 | 9 | Granados Pastor Raul | Cartagena - Esetec | + 12:55 | |
41 | 9 | Jeong Jinsu | - | Dongdaejon High School | + 12:55 |
42 | 3 | Nishihara Yutaro | Japan | + 13:45 | |
43 | 9 | Oh Youngjae | - | High School Selection | + 14:36 |
44 | 9 | Davaasambuu Erhes | Mongolia | + 14:54 | |
45 | 9 | Jung Ulsu | - | Bucheon High School | + 14:54 |
46 | 11 | Huang Chien Chang | Taiwan | + 15:31 | |
47 | 12 | Sugarmaa Ayush-Ochir | Mongolia | + 16:36 | |
48 | 13 | Kolehmainen Otto | Finland | + 17:16 | |
49 | 19 | Ali Mahrus | Indonesia | + 17:27 | |
50 | 8 | Kakizaki Eugene | Japan | + 18:59 | |
51 | 19 | Aiman Shahmir | Malaysia | + 19:08 | |
52 | 25 | Chen Bo Wei | Taiwan | + 19:15 | |
53 | 7 | Kim Jaemin | - | Gapyeong High School | + 19:39 |
54 | 3 | Kanno Yuki | Team Kanagawa | + 19:55 | |
55 | 12 | Hamdan Wan Abdul Rahman | Malaysia | + 21:45 | |
56 | 11 | Kim Jonghyuk | Dongdaejon High School | + 21:52 | |
57 | 19 | Oh Jinhak | Seoul High School | + 21:59 | |
58 | 2 | Park Sungkyu | - | Seoul High School | + 23:54 |
59 | 16 | Sanchez Lopez Oscar | - | Cartagena - Esetec | + 25:01 |
60 | 24 | Park Chanyoung | - | Gapyeong High School | + 26:16 |
61 | 1 | Gutierrez Medina Ricardo | Cartagena - Esetec | + 26:30 | |
62 | 1 | Mielikäinen Otto | Finland | + 26:52 | |
63 | 1 | Renoult Kawindra Andre | - | Indonesia | + 26:52 |
64 | 4 | Fadli Rizki Hidayatul | Indonesia | + 27:07 | |
65 | 4 | Sin Geonyong | - | Dongdaejon High School | + 27:08 |
66 | 6 | Chernov Nikita | - | Uzbekistan | + 27:12 |
67 | 1 | Shayan Oryou | - | WCCKS-B | + 27:43 |
68 | 1 | Yoo Sanghyeok | - | Yangyang High School | + 28:50 |
69 | 11 | Yamagishi Daichi | Team Kanagawa | + 28:54 | |
70 | 11 | Nandamulya Shafrifat | WCCKS-B | + 28:57 | |
71 | 12 | Bergman Robin | Finland | + 34:52 | |
72 | 13 | Kim Changwook | Yangyang High School | + 36:39 |