Lotto - Soudal U23 | |
---|---|
1 | Thijssen Gerben |
2 | Van de Paar Jarne |
3 | Jacobs Johan |
4 | Vanhoof Ward |
5 | Van Moer Brent |
6 | Vermeersch Florian |
SEG Racing Academy | |
---|---|
7 | Arensman Thymen |
8 | Meeus Jordi |
9 | Groves Kaden |
10 | Dainese Alberto |
11 | Hoole Daan |
12 | Verboom Minne |
Chambéry Cyclisme Formation | |
---|---|
13 | Jorgenson Matteo |
14 | Jullien Anthony |
15 | Montauban Jérémy |
16 | Verger Simon |
17 | Raugel Antoine |
18 | Charrin Aloïs |
Hagens Berman - Axeon | |
---|---|
19 | Brown Jonathan |
20 | Carvalho André |
21 | Quinn Sean |
22 | Vermaerke Kevin |
23 | Zijlaard Maikel |
24 | Egholm Jakob |
Continental Groupama-FDJ | |
---|---|
25 | Brunel Alexys |
26 | Davy Clément |
27 | Jerman Ziga |
28 | Lauk Karl Patrick |
30 | Stewart Jake |
Vendée U | |
---|---|
31 | Bernard Enzo |
32 | Champion Thomas |
33 | Grondin Donavan |
34 | Ferron Valentin |
35 | Menant Théo |
36 | Thibaud Samuel |
Development Team Sunweb | |
---|---|
37 | Eekhoff Nils |
38 | Maas Edo |
39 | Märkl Niklas |
40 | Mobach Jarno |
41 | Naberman Tim |
42 | Wacker Ludvig Anton |
Team Wiggins-Le Col | |
---|---|
43 | Fouche James |
44 | Navarro Corentin |
45 | Pidcock Tom |
46 | Tulett Daniel |
47 | Scott Rob |
48 | Sauvagnargues Jacques |
C.C.Etupes | |
---|---|
49 | Delacroix Théo |
50 | Lefaure Paul |
51 | Richard Maxime |
52 | Sedlacek Vojtech |
53 | Burczak Dawid |
54 | Canal Émile |
Team Colpack | |
---|---|
55 | Baccio Paolo |
56 | Colnaghi Luca |
57 | Dorigoni Jakob |
59 | Holec Richard |
60 | Masotto Giulio |
Team U Nantes Atlantique | |
---|---|
61 | Aulnette Clément |
62 | Barré Louis |
63 | Benoist Antoine |
64 | Guicheteau Quentin |
65 | Provost Maximillien |
66 | Ridel Damien |
Great Britain | |
---|---|
67 | Walls Matthew |
68 | Nally Joe |
69 | Tidball Will |
70 | Wright Fred |
71 | Bostock Matthew |
72 | Turner Ben |
Centre Mondial du Cyclisme | |
---|---|
73 | Sekkak Imad |
75 | Kelemen Petr |
76 | Miller Alex |
77 | Girmay Biniam |
78 | Mulubrhan Henok |
GSC Blagnac Vélo Sport 31 | |
---|---|
79 | Jones Harrison |
80 | Walsh Ben |
81 | Juntunen Antti-Jussi |
82 | Moncassin Maxence |
83 | Marien Clément |
84 | Cascaro Arnaud |
Uno-X Norwegian DT | |
---|---|
85 | Saugstad Lars |
86 | Sleen Torjus |
87 | Skaarseth Iver |
88 | Hvideberg Jonas Iversby |
89 | Kulset Sindre |
90 | Bugge Martin Urianstad |
Côtes d'Armor - Marie Morin | |
---|---|
91 | Ben Moshe Yuval |
92 | Poisson Damien |
93 | Renard Alexis |
94 | Renault Marie-Ange |
95 | Roche Alexis |
96 | Shauchenka Siarhei |
Wallonie-Bruxelles Devo | |
---|---|
97 | Rex Laurenz |
98 | Castrique Jonas |
99 | Van Vuchelen Tom |
100 | Vandepitte Nathan |
101 | Frehen Jérémy |
102 | Reynders Jens |
Sojasun espoir-ACNC | |
---|---|
103 | Dauphin Florian |
104 | Guégan Maël |
105 | Lagrée Adrien |
106 | Le Ny Jean-Louis |
107 | Fournier Quentin |
108 | Tesson Jason |
Akros-Thömus | |
---|---|
109 | Döring Jonas |
110 | Dufaux Loïs |
111 | Froidevaux Robin |
113 | Bachmann Laurin |
114 | Zobrist Manuel |
V.C.Rouen 76 | |
---|---|
115 | Carlot Matéo |
116 | Duvivier Alexis |
117 | Macron Anthony |
118 | Roussel Hugo |
119 | Warée Mathieu |
120 | Watrelot Jean-Lou |
EFC-L&R-Vulsteke | |
---|---|
121 | Beullens Cédric |
122 | Borra Gilles |
123 | Braet Vito |
124 | Desal Cériel |
125 | Vanoverberghe Jens |
126 | Verhulst Lothar |
V.C.Pays de Loudéac | |
---|---|
127 | Benech Pierre |
128 | Billon Gaëtan |
129 | Bridier Sonny |
130 | Ardouin Tom |
131 | Jolly Maxime |
132 | Plusquellec Yann |
GM Recycling Team | |
---|---|
133 | Van Tricht Stan |
134 | D'heygere Gil |
135 | Claeys Arno |
136 | Verhofstadt Thibau |
137 | De Schrijver Dries |
138 | Van Boven Luca |
Dunkerque Littoral Cyclisme | |
---|---|
139 | Brule Louis |
140 | Dauschy Guillaume |
141 | Dourlens Charles Antoine |
142 | Gourguechon Baptiste |
143 | Hansart Philéas |
144 | Huens Rémi |
Home Solution-Soenens | |
---|---|
145 | Vercamst Wesley |
146 | Nevens Tibo |
147 | Five Trystan |
148 | De Wilde Gilles |
149 | Van Den Plas Jasper |
150 | Bomboi Davide |
SCO Dijon-Team Material-velo.com | |
---|---|
151 | Bouvier Léo |
152 | Campioni Luca |
153 | Debeaumarché Nicolas |
154 | Delbove Joris |
155 | Jusselin Théo |
156 | Rigollot Mathieu |
Interpro Cycling Academy | |
---|---|
157 | Chrétien Charles-Etienne |
159 | Jones Simon |
160 | Clouse Evan |
161 | Navarro Gauthier |
162 | Ishihara Yuki |