2016 Grote Prijs Gemeente Kortemark

Race mainpage Results Startlist Comments

Results

Pos Name Born Nation Team Time
01 Adrien Petit 1990 France Direct Energie 3t 39' 19"
02 Thomas Deruette 1995 Belgium Wallonie Bruxelles 00"
03 Taco Van der Hoorn 1993 Netherlands Cycling Team Join's - De Rijke 03"
04 Baptiste Planckaert 1988 Belgium Wallonie Bruxelles 03"
05 Oscar Riesebeek 1992 Netherlands Metec - TKH p/b Mantel 03"
06 Aksel Nommela 1994 Estonia Leopard Pro Cycling 03"
07 Joeri Calleeuw 1985 Belgium Verandas Willems 03"
08 Mike Teunissen 1992 Netherlands Team LottoNL-Jumbo 03"
09 Jelle Donders 1993 Belgium Superano Ham - Isorex 03"
10 Bert De Backer 1984 Belgium Team Giant - Alpecin 03"
11 Aimé De Gendt 1994 Belgium Topsport Vlaanderen 03"
12 Joren Touquet 1993 Belgium Superano Ham - Isorex 10"
13 Floris De Tier 1992 Belgium Topsport Vlaanderen 12"
14 Daan Soete 1994 Belgium Telenet - Fidea 32"
15 Ruben Pols 1994 Belgium Topsport Vlaanderen 32"
16 Kirill Pozdnyakov 1989 Azerbaijan Synergy Baku Cycling Project 37"
17 Timothy Dupont 1987 Belgium Verandas Willems 52"
18 Alexander Krieger 1991 Germany Leopard Pro Cycling 52"
19 Maxime Vantomme 1986 Belgium Roubaix Métropole 52"
20 Sjoerd Kouwenhoven 1990 Netherlands Metec - TKH p/b Mantel 52"
21 Ludwig De Winter 1992 Belgium Wallonie Bruxelles 52"
22 Stijn Steels 1989 Belgium Topsport Vlaanderen 1' 01"
23 Kenny Molly 1996 Belgium Klein Constantia 1' 21"
24 Jens Vandenbogaerde 1992 Belgium Superano Ham - Isorex 1' 30"
25 Jerome Baugnies 1987 Belgium Wanty - Groupe Gobert 1' 30"
26 Maxime Farazijn 1994 Belgium Topsport Vlaanderen 1' 30"
27 Jimmy Duquennoy 1995 Belgium Wallonie Bruxelles 1' 30"
28 Ciske Aneca 1994 Belgium Superano Ham - Isorex 4' 12"
29 Kevin Verwaest 1989 Belgium Superano Ham - Isorex 4' 12"
30 Noel Gil Llorens 1994 Spain Massi - Kuwait Cycling Project 4' 12"
31 Sander Helven 1990 Belgium Topsport Vlaanderen 4' 12"
32 Florent Pereira 1993 France Roubaix Métropole 4' 12"
33 Preben Van Hecke 1982 Belgium Topsport Vlaanderen 4' 12"
34 Jelle Goderis 1991 Belgium Team 3M 4' 12"
35 Kobe Goossens 1996 Belgium Telenet - Fidea 4' 12"
36 Jurgen Roelandts 1985 Belgium Lotto - Soudal 4' 12"
37 Luuc Bugter 1993 Netherlands Cycling Team Join's - De Rijke 4' 12"
38 John Mandrysch 1996 Germany Leopard Pro Cycling 4' 12"
39 Olivier Chevalier 1990 Belgium Wallonie Bruxelles 4' 12"
40 Gianni Marchand 1990 Belgium Cibel - Cebon 4' 12"
41 Andrew Leigh 1995 Great Britain Superano Ham - Isorex 4' 12"
42 Christophe Masson 1985 France Veranclassic - Ago 4' 12"
43 Jens Wallays 1992 Belgium Topsport Vlaanderen 4' 12"
44 Jonathan Dufrasne 1987 Belgium Wallonie Bruxelles 4' 12"
45 Benjamin Verraes 1987 Belgium Cibel - Cebon 4' 12"
46 Gregory Habeaux 1982 Belgium Wallonie Bruxelles 4' 12"
47 Julien Stassen 1988 Belgium Wallonie Bruxelles 4' 12"
48 Nicolas Moncomble 1982 France Roubaix Métropole 4' 12"
49 Alexis Caresmel 1992 France Veranclassic - Ago 4' 12"
50 Nicolas Cleppe 1995 Belgium Telenet - Fidea 4' 12"
51 Thijs Aerts 1996 Belgium Telenet - Fidea 4' 12"
52 Dieter Bouvry 1992 Belgium Roubaix Métropole 4' 12"
DNF Oliver Moors 1996 Great Britain Astellas Cycling Team
DNF Mitchell Mulhern 1991 Australia Cycling Team Join's - De Rijke
DNF John-Ross Clauw 1996 Belgium Home Solutions-Anmapa
DNF Kobe Vanoverschelde 1987 Belgium Individueel-Bel
DNF Jan Brockhoff 1994 Germany Leopard Pro Cycling
DNF Carmelo Foti 1994 Italy Leopard Pro Cycling
DNF Patrick Olesen 1994 Denmark Leopard Pro Cycling
DNF Fabian Schormair 1994 Germany LKT Team Brandenburg
DNF Klaas Vantornout 1982 Belgium Marlux - Napoleon Games
DNF Oscar Hernandez Martinez 1992 Spain Massi - Kuwait Cycling Project
DNF Mehdi Tigrine 1986 Belgium Massi - Kuwait Cycling Project
DNF Jarno Gmelich Meijling 1989 Netherlands Metec - TKH p/b Mantel
DNF Stef Krul 1995 Netherlands Metec - TKH p/b Mantel
DNF Luuk Lohuis 1997 Netherlands Metec - TKH p/b Mantel
DNF Robbie van Bakel 1994 Netherlands Metec - TKH p/b Mantel
DNF Jordi Van Loon 1996 Netherlands Metec - TKH p/b Mantel
DNF Maarten Van Trijp 1993 Netherlands Metec - TKH p/b Mantel
DNF Joseph Fry 1997 Great Britain Pedal Heaven
DNF Harrison Jones 1997 Great Britain Pedal Heaven
DNF Jack Pullar 1989 Great Britain Pedal Heaven
DNF Jake Womersley 1995 Great Britain Pedal Heaven
DNF Jonas Orset 1990 Norway Prorace Cycling Team
DNF Louis Verhelst 1990 Belgium Roubaix Métropole
DNF Rene Corella 1991 Mexico Start - Vaxes-Partizan
DNF Christopher Mansilla 1990 Chile Start - Vaxes-Partizan
DNF Jose Mojica 1987 Cuba Start - Vaxes-Partizan
DNF Romeo Daniel Quicibal 1994 Guatemala Start - Vaxes-Partizan
DNF Konrad Tomasiak 1991 Poland Start - Vaxes-Partizan
DNF Matthias Van Aken 1992 Belgium Start - Vaxes-Partizan
DNF Dillon Byrne 1990 Great Britain Superano Ham - Isorex
DNF Gorik Gardeyn 1980 Belgium Superano Ham - Isorex
DNF Alexander Ray 1990 New Zealand Team Illuminate
DNF Max Emil Kørner 1991 Norway Team RingeriksKraft
DNF Jim Aernouts 1989 Belgium Telenet - Fidea
DNF Toon Aerts 1993 Belgium Telenet - Fidea
DNF Quinten Hermans 1995 Belgium Telenet - Fidea
DNF Tom Meeusen 1988 Belgium Telenet - Fidea
DNF Corne Van Kessel 1991 Netherlands Telenet - Fidea
DNF Moreno De Pauw 1991 Belgium Topsport Vlaanderen
DNF Joran Vermet 1996 Belgium Vind! Cycling Project
DNF Florent Delfosse 1993 Belgium Wallonie Bruxelles
DNF Olivier Pardini 1985 Belgium Wallonie Bruxelles
DNF Benjamin Beauprez 1991 Belgium Wielerteam Decock-Van Eyck-Devos-Ca
DNF Kim Devroye 1991 Belgium Wielerteam Decock-Van Eyck-Devos-Ca
DNF Lowie Borgoo 1997 Belgium Wielerteam Ieper

Info

RaceGrote Prijs Gemeente Kortemark
Nation Belgium
Distance 162.5 km
DateSeptember 1st
Edition2016
ClassificationKP
Extra Compare top four

Adrien Petit