Corendon - Circus | |
---|---|
1 | van der Poel Mathieu |
2 | van der Poel David |
3 | Meeusen Tom |
4 | Vermeersch Gianni |
5 | Meisen Marcel |
6 | Toupalik Adam |
St. Michel - Auber 93 | |
---|---|
11 | Le Cunff Kévin |
12 | Jakin Alo |
13 | Maldonado Anthony |
14 | Paillot Yoann |
15 | Maurelet Flavien |
16 | Touzé Damien |
Direct Energie | |
---|---|
21 | Cardis Romain |
22 | Cousin Jérôme |
23 | Gène Yohann |
24 | Journiaux Axel |
25 | Pichot Alexandre |
26 | Sellier Simon |
D'Amico - Utensilnord | |
---|---|
31 | Bettini Francesco |
32 | Carlini Ettore |
33 | Corridori Edoardo |
34 | Martinelli Ivan |
35 | Onesti Emanuele |
36 | Raffaele Angelo |
Caja Rural - Seguros RGA | |
---|---|
41 | Yssaad Yannis |
42 | Reis Rafael |
43 | Silva Joaquim |
44 | Moreira Mauricio |
45 | Ferrari Fabricio |
46 | Amezqueta Julen |
AG2R La Mondiale | |
---|---|
51 | Bagdonas Gediminas |
52 | Barbier Rudy |
53 | Chevrier Clément |
54 | Cosnefroy Benoît |
55 | Duval Julien |
56 | Peters Nans |
Team Fortuneo - Samsic | |
---|---|
61 | Delaplace Anthony |
62 | Gérard Arnaud |
63 | Vachon Florian |
64 | Bonnamour Franck |
65 | Fonseca Armindo |
66 | Ledanois Kevin |
Cofidis | |
---|---|
71 | Bouhanni Nacer |
72 | Godon Dorian |
73 | Vanbilsen Kenneth |
74 | Rossetto Stéphane |
75 | Soupe Geoffrey |
76 | Turgis Jimmy |
Roubaix-Lille Metropole | |
---|---|
81 | Antomarchi Julien |
82 | Idjouadiene Pierre |
83 | Cabot Jérémy |
84 | Tronet Steven |
85 | Leroux Samuel |
86 | Mainard Jérôme |
Team Lotto - Kern Haus | |
---|---|
91 | Lübbers Dorian |
92 | Dörrie Marc |
93 | Kessler Robert |
94 | Retschke Robert |
95 | Weinzheimer Richard |
96 | Rutsch Jonas |
Groupama - FDJ | |
---|---|
101 | Delage Mickaël |
102 | Hoelgaard Daniel |
103 | Madouas Valentin |
104 | Sarreau Marc |
105 | Seigle Romain |
106 | Vaugrenard Benoît |
Euskadi - Murias | |
---|---|
111 | Bagües Aritz |
112 | Aberasturi Jon |
113 | Samitier Sergio |
114 | Irizar Julen |
115 | Rodriguez Reche Sergio |
116 | Txoperena Benat |
Vital Concept | |
---|---|
121 | Corbel Erwann |
122 | Lammertink Steven |
123 | Morice Julien |
124 | Mottier Justin |
125 | Turgis Tanguy |
126 | van Genechten Jonas |
Burgos - BH | |
---|---|
131 | Gonzalez Adrian |
132 | Mendes Jose |
133 | Ezquerra Jesus |
134 | Salas Ibai |
135 | Mitri James |
136 | Sessler Nicolas |
Marlux - Bingoal | |
---|---|
141 | Pauwels Kevin |
142 | Vanthourenhout Dieter |
143 | Vanthourenhout Michael |
144 | Iserbyt Eli |
145 | Joseph Thomas |
146 | De Clercq Angelo |
Development Team Sunweb | |
---|---|
151 | Kanter Max |
152 | Märkl Niklas |
153 | Mobach Jarno |
154 | Salmon Martin |
155 | Heinschke Leon |
156 | Vanoverberghe Jens |
Delko-Marseille Provence-KTM | |
---|---|
171 | Areruya Joseph |
172 | De Rossi Lucas |
173 | Filosi Iuri |
174 | Leveau Jérémy |
175 | Madrazo Angel |
176 | Trarieux Julien |
Gazprom - RusVelo | |
---|---|
181 | Arslanov Ildar |
182 | Boev Igor |
183 | Firsanov Sergey |
184 | Kobernyak Evgeny |
185 | Maikin Roman |
186 | Shilov Sergey |
Vorarlberg - Santic | |
---|---|
191 | Amann Dominik |
192 | Bosch Manuel |
193 | Jäger Patrick |
194 | Hirschbichler Johannes |
195 | Meiler Martin |
196 | Rüegg Lukas |
Akros - Renfer SA | |
---|---|
201 | Froidevaux Robin |
202 | Bissegger Stefan |
203 | Suter Joel |
204 | Rüttimann Jan |
205 | Paroz Justin |
206 | Voisard Yannis |