2006 Omloop van de Vlaamse Scheldeboorden

Race mainpage Results Startlist Comments

Results

Pos Name Born Nation Team Time
01 Danilo Hondo 1974 Germany Team Lamonta 4t 29' 00"
02 Denis Flahaut 1978 France Flanders 00"
03 Baden Cooke 1978 Australia Unibet.com 00"
04 Jurgen Roelandts 1985 Belgium Bodysol - Win for Life - Jong Vlaan 00"
05 Steffen Radochla 1978 Germany Team Wiesenhof Akud 00"
06 Nico Eeckhout 1970 Belgium Chocolade Jacques - Topsport Vlaand 00"
07 Simone Cadamuro 1976 Italy Team Milram 00"
08 Aart Vierhouten 1970 Netherlands Skil - Shimano 00"
09 Tomas Vaitkus 1982 Lithuania AG2R Prévoyance 00"
10 Roy Curvers 1979 Netherlands Procomn - Van Hemert 00"
11 Sjef De Wilde 1981 Belgium Landbouwkrediet - Colnago 00"
12 Renaud Dion 1978 France AG2R Prévoyance 00"
13 Andrew Vancoillie 1979 Belgium Profel - Ziegler CT 00"
14 Steven Caethoven 1981 Belgium Chocolade Jacques - Topsport Vlaand 00"
15 Kurt Dierckx 1981 Belgium Profel - Ziegler CT 00"
16 Paul Van Schalen 1972 Netherlands Ubbink - Syntec Cycling Team 00"
17 Sven Van den Houte 1984 Belgium Bodysol - Win for Life - Jong Vlaan 00"
18 Ward Bogaert 1980 Belgium Yawadoo - Colba - ABM 00"
19 Kristof Goddaert 1986 Belgium Pictoflex - Bikeland - Hyundai 00"
20 Arjen Pieter De Baat 1986 Netherlands Rabobank CT 00"
21 Glen Bak 1981 Denmark Unibet.com 00"
22 Piet Rooijakkers 1980 Netherlands Skil - Shimano 00"
23 Alexander Gut 1984 Germany Team Lamonta 00"
24 Jurgen Van Loocke 1980 Belgium Landbouwkrediet - Colnago 00"
25 Robby Meul 1981 Belgium Jartazi - 7Mobile 00"
26 Yvo Kusters 1986 Netherlands Procomn - Van Hemert 00"
27 Jonas Ljungblad 1979 Sweden Unibet.com 00"
28 Jean-Mitja Schlüter 1986 Germany Team Wiesenhof Akud 00"
29 Vytautas Kaupas 1982 Lithuania Jartazi - 7Mobile 00"
30 Hansjorg Standaert 1984 Belgium Pictoflex - Bikeland - Hyundai 00"
31 Evgeni Popov 1984 Russia Rabobank CT 00"
32 Jean-Paul Simon 1982 Belgium Landbouwkrediet - Colnago 00"
33 Søren Nissen 1984 Luxembourg Continental Team Differdange 00"
34 Steven Thys 1978 Belgium Jartazi - 7Mobile 00"
35 Frank Van Kuik 1981 Netherlands Yawadoo - Colba - ABM 00"
36 André Schulze 1974 Germany Team Lamonta 00"
37 Rob Ruygh 1986 Netherlands Rabobank CT 00"
38 Hamish Haynes 1974 Great Britain Jartazi - 7Mobile 00"
39 Matti Helminen 1975 Finland Profel - Ziegler CT 00"
40 Erki Pütsep 1976 Estonia AG2R Prévoyance 00"
41 Frédéric Gabriel 1970 France Unibet.com 00"
42 Bobbie Traksel 1981 Netherlands Unibet.com 00"
43 Christoph Von Kleinsorgen 1980 Germany Team Lamonta 00"
44 Laurent Mangel 1981 France AG2R Prévoyance 00"
45 Wouter Van Mechelen 1981 Belgium Chocolade Jacques - Topsport Vlaand 00"
46 Martijn Maaskant 1983 Netherlands Rabobank CT 00"
47 Christopher Beddegenoots 1982 Belgium Profel - Ziegler CT 00"
48 Stijn Vandenbergh 1984 Belgium Unibet.com 00"
49 Kenny van Hummel 1982 Netherlands Skil - Shimano 00"
DNF Wim de Vos 1968 Netherlands -
DNF Benoit Ebrard 1983 France AG2R Prévoyance
DNF Stephane Poulhies 1985 France AG2R Prévoyance
DNF Christophe Riblon 1981 France AG2R Prévoyance
DNF Nicolas Rousseau 1983 France AG2R Prévoyance
DNF Dominique Cornu 1985 Belgium Bodysol - Win for Life - Jong Vlaan
DNF Steven De Neef 1971 Belgium Bodysol - Win for Life - Jong Vlaan
DNF Kristof De Zutter 1982 Belgium Bodysol - Win for Life - Jong Vlaan
DNF Maarten Neyens 1985 Belgium Bodysol - Win for Life - Jong Vlaan
DNF Steve Schets 1984 Belgium Bodysol - Win for Life - Jong Vlaan
DNF Sam Van Rooy 1985 Belgium Bodysol - Win for Life - Jong Vlaan
DNF Dimitri De Fauw 1981 Belgium Chocolade Jacques - Topsport Vlaand
DNF Kenny Dehaes 1984 Belgium Chocolade Jacques - Topsport Vlaand
DNF Kenny Lisabeth 1981 Belgium Chocolade Jacques - Topsport Vlaand
DNF Wesley Van der Linden 1982 Belgium Chocolade Jacques - Topsport Vlaand
DNF Bart Vanheule 1983 Belgium Chocolade Jacques - Topsport Vlaand
DNF Nick Clesen 1986 Luxembourg Continental Team Differdange
DNF Frank Dressler 1976 Germany Continental Team Differdange
DNF Eddy Forner 1975 Italy Continental Team Differdange
DNF Fredrik Johansson 1978 Sweden Continental Team Differdange
DNF Morten Knudsen 1981 Denmark Continental Team Differdange
DNF Michael Tronborg Kristensen 1983 Denmark Continental Team Differdange
DNF Hakan Nilsson 1980 Sweden Continental Team Differdange
DNF Bjorn Cornelissen 1976 Netherlands Flanders
DNF Bart De Spiegelaere 1978 Belgium Flanders
DNF Ivailo Gabrovski 1978 Bulgaria Flanders
DNF Alexandre Kareev 1978 Russia Flanders
DNF Ronny Poelvoorde 1969 Belgium Flanders
DNF Mart Van Zandbeek 1982 Netherlands Flanders
DNF Werner Van Zimmeren 1981 Netherlands Flanders
DNF Bart Velghe 1978 Belgium Flanders
DNF Michael Blanchy 1981 Belgium Jartazi - 7Mobile
DNF Francesco Planckaert 1982 Belgium Jartazi - 7Mobile
DNF Peter Ronsse 1980 Belgium Jartazi - 7Mobile
DNF Kevin Van der Slagmolen 1980 Belgium Jartazi - 7Mobile
DNF Jarno Van Mingeroet 1977 Belgium Jartazi - 7Mobile
DNF Mathieu Criquielion 1981 Belgium Landbouwkrediet - Colnago
DNF Gregory Habeaux 1982 Belgium Landbouwkrediet - Colnago
DNF Jean-Claude Lebeau 1979 Belgium Landbouwkrediet - Colnago
DNF Sven Renders 1981 Belgium Landbouwkrediet - Colnago
DNF David Verheyen 1981 Belgium Landbouwkrediet - Colnago
DNF Nicolas Coosemans 1984 Belgium Pictoflex - Bikeland - Hyundai
DNF Bart Laeremans 1984 Belgium Pictoflex - Bikeland - Hyundai
DNF Tim Meeusen 1977 Belgium Pictoflex - Bikeland - Hyundai
DNF Nick Mertens 1987 Belgium Pictoflex - Bikeland - Hyundai
DNF Kevin Okens 1986 Belgium Pictoflex - Bikeland - Hyundai
DNF Marcel Beima 1983 Netherlands Procomn - Van Hemert
DNF Jeroen Boelen 1978 Netherlands Procomn - Van Hemert
DNF Bjorn Hoeben 1980 Netherlands Procomn - Van Hemert
DNF Jos Pronk 1983 Netherlands Procomn - Van Hemert
DNF Alain Van Katwijk 1979 Netherlands Procomn - Van Hemert
DNF Martin Vestby 1977 Norway Procomn - Van Hemert
DNF Thomas Onghena 1980 Belgium Profel - Ziegler CT
DNF Jorn Van der Veken 1982 Belgium Profel - Ziegler CT
DNF Wim Van Moer 1983 Belgium Profel - Ziegler CT
DNF Jorgen Verlammen 1984 Belgium Profel - Ziegler CT
DNF Kevin De Weert 1982 Belgium Quick Step - Innergetic
DNF Addy Engels 1977 Netherlands Quick Step - Innergetic
DNF Kevin Hulsmans 1978 Belgium Quick Step - Innergetic
DNF Sebastien Rosseler 1981 Belgium Quick Step - Innergetic
DNF Jurgen Van De Walle 1974 Belgium Quick Step - Innergetic
DNF Kevin van Impe 1981 Belgium Quick Step - Innergetic
DNF Maxime Vantomme 1986 Belgium Quick Step - Innergetic
DNF Cédric Vasseur 1970 France Quick Step - Innergetic
DNF Huub Duyn 1984 Netherlands Rabobank CT
DNF Rick Flens 1983 Netherlands Rabobank CT
DNF Tom Leezer 1985 Netherlands Rabobank CT
DNF Jos Van Emden 1985 Netherlands Rabobank CT
DNF Paul Martens 1983 Germany Skil - Shimano
DNF Rik Reinerink 1973 Netherlands Skil - Shimano
DNF Maarten Tjallingii 1977 Netherlands Skil - Shimano
DNF René Weissinger 1978 Germany Skil - Shimano
DNF Hannes Blank 1983 Germany Team Lamonta
DNF Stefan Heiny 1982 Germany Team Lamonta
DNF Holger Sievers 1968 Germany Team Lamonta
DNF Steffen Weigold 1979 Germany Team Lamonta
DNF Alessandro Cortinovis 1977 Italy Team Milram
DNF Maarten Den Bakker 1969 Netherlands Team Milram
DNF Volodymyr Dyudya 1983 Ukraine Team Milram
DNF Maxim Iglinskiy 1981 Kazakhstan Team Milram
DNF Mirco Lorenzetto 1981 Italy Team Milram
DNF Fabio Sabatini 1985 Italy Team Milram
DNF Carlo Scognamiglio 1983 Italy Team Milram
DNF Artur Gajek 1985 Germany Team Wiesenhof Akud
DNF Felix Odebrecht 1984 Germany Team Wiesenhof Akud
DNF Robert Retschke 1980 Germany Team Wiesenhof Akud
DNF Jean-Mitja Schlüter 1986 Germany Team Wiesenhof Akud
DNF Andreas Stauff 1987 Germany Team Wiesenhof Akud
DNF Lars Wackernagel 1975 Germany Team Wiesenhof Akud
DNF Gregor Willwohl 1980 Germany Team Wiesenhof Akud
DNF Folkert De Haan 1978 Netherlands Ubbink - Syntec Cycling Team
DNF Arne Hassink 1984 Netherlands Ubbink - Syntec Cycling Team
DNF Jurgen Lindhoud 1980 Netherlands Ubbink - Syntec Cycling Team
DNF Peter Schep 1977 Netherlands Ubbink - Syntec Cycling Team
DNF Kevin Sluimer 1985 Netherlands Ubbink - Syntec Cycling Team
DNF Danny Stam 1972 Netherlands Ubbink - Syntec Cycling Team
DNF Marvin Van der Pluijm 1979 Netherlands Ubbink - Syntec Cycling Team
DNF David Boucher 1980 Belgium Unibet.com
DNF Gorik Gardeyn 1980 Belgium Unibet.com
DNF Geert Omloop 1974 Belgium Unibet.com
DNF Matthé Pronk 1974 Netherlands Unibet.com
DNF Erwin Thijs 1970 Belgium Unibet.com
DNF Kurt Van de Wouwer 1971 Belgium Unibet.com
DNF Floris Goesinnen 1983 Netherlands Van Vliet - EBH Advocaten
DNF Tony Bracke 1971 Belgium Yawadoo - Colba - ABM
DNF Koen Das 1974 Belgium Yawadoo - Colba - ABM
DNF Frederick Herpol 1984 Belgium Yawadoo - Colba - ABM
DNF Gianni Riemslagh 1979 Belgium Yawadoo - Colba - ABM
DNF Jan Roziers 1986 Belgium Yawadoo - Colba - ABM
DNF Gert Vanderaerden 1973 Belgium Yawadoo - Colba - ABM

Info

RaceOmloop van de Vlaamse Scheldeboorden
Nation Belgium
Distance 203.6 km
DateSeptember 26th
Edition2006
Classification1.1
Extra Compare top four

Danilo Hondo