Direct Energie | |
---|---|
1 | Cornu Jérémy |
2 | Journiaux Axel |
3 | Nauleau Bryan |
4 | Ourselin Paul |
5 | Petit Adrien |
6 | Quemeneur Perrig |
7 | Sellier Simon |
Team Fortuneo - Samsic | |
---|---|
11 | Bonnamour Franck |
12 | Feillu Brice |
13 | Carbel Michael |
14 | Welten Bram |
16 | Fonseca Armindo |
17 | Gesbert Elie |
Vital Concept | |
---|---|
21 | Bagot Yoann |
22 | Courteille Arnaud |
23 | Manzin Lorrenzo |
24 | Mottier Justin |
25 | Pacher Quentin |
26 | Reza Kevin |
27 | Turgis Tanguy |
Sport Vlaanderen - Baloise | |
---|---|
31 | Declercq Benjamin |
32 | Deltombe Kevin |
33 | Noppe Christophe |
34 | Planckaert Edward |
35 | Sprengers Thomas |
36 | Van Gompel Mathias |
37 | Verwilst Aaron |
WB Veranclassic Aqua Protect | |
---|---|
41 | Jules Justin |
42 | Deruette Thomas |
43 | Habeaux Gregory |
44 | Masson Christophe |
45 | Delfosse Sébastien |
46 | Vantomme Maxime |
47 | Peyskens Dimitri |
St. Michel - Auber 93 | |
---|---|
51 | Baldo Nicolas |
52 | Jakin Alo |
53 | Le Cunff Kévin |
54 | Levarlet Guillaume |
55 | Maldonado Anthony |
56 | Touzé Damien |
57 | Thominet Camille |
Roubaix-Lille Metropole | |
---|---|
61 | Antomarchi Julien |
62 | Barbier Pierre |
63 | Cabot Jérémy |
64 | Mainard Jérôme |
65 | Gouault Pierre |
66 | Seynaeve Lander |
67 | Leroux Samuel |
Team Differdange - Losch | |
---|---|
71 | Pardini Olivier |
72 | Kockelmann Raphael |
73 | Winter Laurin |
74 | Petelin Jan |
75 | Rusnac Maxim |
76 | Rozsa Balazs |
Leopard Pro Cycling | |
---|---|
81 | Maciejuk Filip |
82 | Pons Gaetan |
83 | Krieger Alexander |
84 | Leyder Pit |
85 | Reynders Jens |
86 | Rekita Szymon |
87 | Wirtgen Luc |
BHS - Almeborg Bornholm | |
---|---|
91 | Hulgaard Morten |
92 | Klaris Magnus Bak |
93 | Pedersen Nicklas |
94 | Quaade Rasmus |
95 | Lisson Christoffer |
96 | Toudal Emil |
97 | Juul Andreasen Jesper |
Vorarlberg - Santic | |
---|---|
101 | Hammerle Maximilian |
102 | Bosch Manuel |
103 | Meiler Martin |
104 | Jäger Patrick |
105 | Rüegg Lukas |
106 | Steimle Jannik |
107 | Thalmann Roland |
Joker Icopal | |
---|---|
111 | Aasheim Aksel |
112 | Knotten Iver |
113 | Forfang Ole |
114 | Hagen Carl Fredrik |
115 | Vangstad Andreas |
116 | Skjerping Kristoffer |
117 | Hoem Bjørn Tore |
EFC - L&R - Vulsteke | |
---|---|
121 | Beullens Cédric |
122 | Bouts Jordy |
123 | De Poorter Maxime |
124 | Relaes Jacob |
125 | Van Den Brande Julien |
126 | Seye Guillaume |
127 | Willems Thimo |
Lotto - Soudal U23 | |
---|---|
131 | De Pestel Sander |
132 | Dewulf Stan |
133 | Goossens Kobe |
134 | Jaspers Ward |
135 | Mertens Julian |
136 | Thijssen Gerben |
137 | Vanhoucke Harm |
SCO Dijon-Team Material-velo.com | |
---|---|
142 | Degrandcourt Hadrien |
143 | Fattier Florian |
144 | Guillonnet Adrien |
145 | Pascual Benjamin |
146 | Richardot Eugène |
147 | Souton Julien |
C.C.Villeneuve Saint Germain | |
---|---|
151 | Richard Valentin |
152 | Soufflet Guillaume |
153 | Skrzypczak David |
154 | Hancke Charles |
155 | Sergent Guillaume |
157 | Ducrocq Quentin |
C.C.Nogent-sur-Oise | |
---|---|
161 | Gressier Maxime |
162 | Aze Alex |
163 | Penven Clément |
164 | Maffeis Dany |
165 | Garbet Nicolas |
166 | Lalouette Kevin |
167 | Huens Rémi |
Team Peltrax-CS Dammarie-lès-Lys | |
---|---|
181 | Barroso Romain |
182 | Patoux Jérémy |
183 | Guillaume Loic |
184 | Madorre Thibaut |
185 | Montana Sylvain |
186 | Javelly Luis |
187 | Valette Pierre |
V.C.Toucy | |
---|---|
191 | Levasseur Jordan |
192 | Canales Wilfried |
193 | Auld Scott |
194 | Gray Jake |
195 | Forestier Loïc |
196 | Urbain Mathieu |
197 | Wild Damian |
V.C.Villefranche Beaujolais | |
---|---|
201 | Barket Florian |
202 | Duculty Bastien |
203 | Guillot Romain |
204 | Wastiaux Joey |
205 | Teghillo Florent |
206 | Vekeman Maxime |
Charvieu-Chavagneux IC | |
---|---|
211 | Reynolds Scott |
212 | Gay Aurélien |
213 | Genetier Francis |
214 | Lacroix Valentin |
215 | Pueyo Raphael |
217 | Klajnblat Jake |
V.C.Amateur Saint Quentin | |
---|---|
221 | Paque Johan |
222 | Martin Alexis |
223 | Hubau Pierre |
224 | Breye Florent |
225 | Pinaud Anthony |
226 | Pelleriaux Nicolas |
227 | Buntinx Auxence |