Acqua e Sapone - Caffe Mokambo | |
---|---|
Di Paolo Francesco | |
Failli Francesco | |
Fantini Alessandro | |
Marzoli Ruggero | |
Masciarelli Andrea | |
Masciarelli Simone | |
Pierfelici Luca |
Adria Mobil | |
---|---|
Bole Grega | |
Fajt Kristjan | |
Gnezda Matej | |
Kump Marko | |
Murn Uros | |
Nose Tomasz | |
Signego Alessio | |
Svab Miha | |
Vrecer Robert |
Amica Chips - Knauf | |
---|---|
Bertagnolli Leonardo | |
Cadamuro Simone | |
De Maria Giuseppe | |
Girardi Edoardo | |
Infantino Rafael |
Amore & Vita - McDonald's | |
---|---|
Borisov Vladislav | |
Cortes Phil | |
England Richard | |
Gasparre Graziano | |
Gilioli Fabio | |
Metlushenko Yuriy | |
Müller Christian | |
Starchyk Volodymyr |
Barloworld - Bianchi | |
---|---|
Bellotti Francesco | |
Caccia Diego | |
Calcagni Patrick | |
Cheula Giampaolo | |
Corti Marco | |
Longo Borghini Paolo | |
Merlo Michele | |
Scognamiglio Carlo |
Carmiooro - A-Style | |
---|---|
Fournet-Fayard Sébastien | |
Genovesi Diego | |
Gourov Maxim | |
Kocjan Jure | |
Raisoni Alessandro | |
Tizza Francesco | |
Ventoso Francisco |
Centri della Calzatura | |
---|---|
Callegarin Daniele | |
Der Zsolt | |
Di Nucci Daniele | |
Hasanovic Esad | |
Krol Artur | |
Nikandrov Dmitri | |
Van der Velde Alain | |
Zanasca Luca |
Ceramica Flaminia-Bossini Docce | |
---|---|
Angeloni Adriano | |
Duma Vladimir | |
Gentili Massimiliano | |
Kairelis Dainius | |
Nosotti Diego | |
Riccio Bernardo | |
Sestili Luigi |
CSF Group - Navigare | |
---|---|
Dall'Antonia Tiziano | |
Finetto Mauro | |
Frapporti Marco | |
Marangoni Alan | |
Pavarin Marcello | |
Pozzovivo Domenico | |
Richeze Mauro | |
Zen Enrico |
Fuji-Servetto | |
---|---|
Capecchi Eros | |
Capelli Ermanno | |
Clarke Hilton | |
Cobo Juan José | |
Kessiakoff Fredrik | |
Shpilevsky Boris |
ISD - Neri | |
---|---|
Cioni Dario | |
Gatto Oscar | |
Huzarski Bartosz | |
Kondrut Vitaly | |
Kvachuk Oleksandr | |
Matveyev Sergej | |
Mirenda Gianluca | |
Visconti Giovanni |
Lampre-NGC | |
---|---|
Ballan Alessandro | |
Bandiera Marco | |
Bindi Emanuele | |
Bruseghin Marzio | |
Da Dalto Mauro | |
Gasparotto Enrico | |
Grendene Andrea | |
Lorenzetto Mirco |
Liquigas | |
---|---|
Basso Ivan | |
Bodnar Maciej | |
Da Ros Gianni | |
Fischer Murilo | |
Franzoi Enrico | |
Kreuziger Roman | |
Noè Andrea | |
Pellizotti Franco |
Loborika | |
---|---|
Blazevic Darko | |
Danculovic Tomislav | |
Demarin Massimo | |
Kiserlovski Emanuel | |
Kiserlovski Emanuel | |
Ogris Vid | |
Podgornik Dean | |
Pokupec Zvonimir | |
Rogina Radoslav |
LPR Brakes - Farnese Vini | |
---|---|
Cattaneo Marco | |
Chiarini Riccardo | |
Cucinotta Claudio | |
Ermeti Giairo | |
Golcer Jure | |
Montaguti Matteo | |
Ongarato Alberto | |
Petacchi Alessandro |
Miche - Silver Cross | |
---|---|
Garcia Rena Rodrigo | |
Giunti Massimo | |
Moletta Andrea | |
Muto Pasquale | |
Niemiec Przemyslaw | |
Palandri Marino | |
Szczawinski Krzysztof | |
Tondo Pierpaolo |
Serramenti - Androni Giocattoli | |
---|---|
Belletti Manuel | |
Bertolini Alessandro | |
Celli Luca | |
Gavazzi Mattia | |
Mate Luis Angel | |
Rigotto Elia | |
Rossi Nazareno | |
Solari Luca |
Team Piemonte | |
---|---|
Bliakevicius Mantas | |
Camussa Piergiorgio | |
Cavalli Gianluca | |
Kondrotas Simas | |
Kruopis Aidis | |
Mice Tomas | |
Pedrazzini Gianmario | |
Piemontesi Fabrice |
Team Utensilnord | |
---|---|
Amerighi Fabrizio | |
Axelsson Niklas | |
Corra Carlo | |
Corsini Marco | |
Donadello Emiliano | |
Honchar Serhiy | |
Pagoto Andrea | |
Rizzi Bruno |