AG2R La Mondiale | |
---|---|
1 | Cosnefroy Benoît |
2 | Dumoulin Samuel |
3 | Jauregui Quentin |
4 | Naesen Oliver |
5 | Paret-Peintre Aurélien |
6 | Vandenbergh Stijn |
7 | Duval Julien |
Quick-Step Floors | |
---|---|
11 | Gilbert Philippe |
12 | Declercq Tim |
13 | Gaviria Fernando |
14 | Honore Mikkel |
15 | Martinelli Davide |
16 | Richeze Maximiliano |
17 | Sénéchal Florian |
Groupama - FDJ | |
---|---|
21 | Démare Arnaud |
22 | Guarnieri Jacopo |
23 | Konovalovas Ignatas |
25 | Madouas Valentin |
26 | Sinkeldam Ramon |
27 | Vaugrenard Benoît |
Bora - Hansgrohe | |
---|---|
31 | Ackermann Pascal |
32 | Baska Erik |
33 | Benedetti Cesare |
34 | Kennaugh Peter |
35 | Pfingsten Christoph |
36 | Schillinger Andreas |
37 | Selig Rüdiger |
Trek-Segafredo | |
---|---|
41 | Degenkolb John |
42 | De Kort Koen |
43 | Conci Nicola |
44 | Pedersen Mads |
45 | Rast Gregory |
46 | Stuyven Jasper |
47 | van Poppel Boy |
Dimension Data | |
---|---|
51 | Dougall Nicholas |
52 | Gibbons Ryan |
53 | Swift Connor |
54 | Thomson Jay Robert |
55 | Thwaites Scott |
56 | Janse van Rensburg Reinardt |
57 | Vermote Julien |
BMC Racing Team | |
---|---|
61 | Drucker Jempy |
62 | Evans Alexander |
63 | Ovett Freddy |
64 | Bohli Tom |
65 | Van Hooydonck Nathan |
66 | Vliegen Loic |
67 | Wyss Danilo |
Cofidis | |
---|---|
71 | Laporte Christophe |
72 | Chetout Loic |
73 | Hofstetter Hugo |
74 | Skaarseth Anders |
75 | Vanbilsen Kenneth |
76 | Van Lerberghe Bert |
77 | Rossetto Stéphane |
Wanty - Groupe Gobert | |
---|---|
81 | Doubey Fabien |
82 | Backaert Frederik |
83 | McNally Mark |
84 | Offredo Yoann |
85 | De Laat Jasper |
86 | Van Melsen Kevin |
87 | Vallée Boris |
Direct Energie | |
---|---|
91 | Boudat Thomas |
92 | Chavanel Sylvain |
93 | Cousin Jérôme |
94 | Grellier Fabien |
95 | Journiaux Axel |
96 | Nauleau Bryan |
97 | Ourselin Paul |
Euskadi - Murias | |
---|---|
101 | Txoperena Benat |
102 | Aristi Mikel |
103 | Barceló Fernando |
104 | Irizar Julen |
105 | Samitier Sergio |
106 | Sanz Enrique |
107 | Rodriguez Reche Sergio |
Vital Concept | |
---|---|
111 | Coquard Bryan |
112 | Le Bon Johan |
113 | Lecroq Jérémy |
114 | Manzin Lorrenzo |
115 | Morice Julien |
116 | Reza Kevin |
117 | van Genechten Jonas |
Hagens Berman - Axeon | |
---|---|
122 | Brown Jonathan |
123 | Garrison Ian |
124 | Oliveira Rui |
125 | Philipsen Jasper |
126 | Rice Michael |
127 | Zijlaard Maikel |
Team Fortuneo - Samsic | |
---|---|
131 | Vachon Florian |
132 | Daniel Maxime |
133 | Gérard Arnaud |
134 | Lauk Karl Patrick |
135 | Russo Clément |
136 | Welten Bram |
WB Veranclassic Aqua Protect | |
---|---|
141 | Ista Kevyn |
142 | De Winter Ludwig |
144 | Robeet Ludovic |
145 | Stassen Julien |
146 | Vantomme Maxime |
Delko-Marseille Provence-KTM | |
---|---|
151 | Combaud Romain |
152 | Guérin Alexis |
153 | Jones Brenton |
154 | Martinez Yannick |
155 | Trarieux Julien |
156 | Siskevicius Evaldas |
157 | Leveau Jérémy |
Sport Vlaanderen - Baloise | |
---|---|
161 | De Ketele Kenny |
162 | De Vylder Lindsay |
163 | Declercq Benjamin |
164 | Menten Milan |
165 | Planckaert Emiel |
166 | Sprengers Thomas |
167 | Van Gompel Mathias |
Roubaix-Lille Metropole | |
---|---|
171 | Barbier Pierre |
172 | Cabot Jérémy |
173 | Gouault Pierre |
174 | Idjouadiene Pierre |
175 | Leroux Samuel |
176 | Tronet Steven |
177 | Vermeulen Emiel |
St. Michel - Auber 93 | |
---|---|
181 | Feillu Romain |
182 | Le Cunff Kévin |
183 | Jakin Alo |
184 | Maldonado Anthony |
185 | Maurelet Flavien |
186 | Levarlet Guillaume |
187 | Touzé Damien |
Sovac - Natura4ever | |
---|---|
191 | Rebellin Davide |
192 | Bero Sean |
193 | Deguide Louis |
194 | Deriaux Florian |
195 | Evrard Laurent |
196 | Legley Matthias |
Tarteletto - Isorex | |
---|---|
201 | De Groote Arne |
202 | De Jonghe Kevin |
203 | Scheire Ruben |
204 | Stockman Abram |
205 | Stockman Michiel |
206 | Tzortzakis Polychronis |
207 | Verhelst Louis |