Groupama - FDJ | |
---|---|
1 | Armirail Bruno |
2 | Seigle Romain |
3 | Hoelgaard Daniel |
4 | Madouas Valentin |
5 | Sarreau Marc |
6 | Sinkeldam Ramon |
7 | Vincent Léo |
AG2R La Mondiale | |
---|---|
11 | Bagdonas Gediminas |
12 | Barbier Rudy |
13 | Cosnefroy Benoît |
14 | Denz Nico |
15 | Duval Julien |
16 | Jauregui Quentin |
17 | Peters Nans |
Aqua Blue Sport | |
---|---|
21 | Archbold Shane |
23 | Brammeier Matthew |
24 | Dunne Conor |
25 | Fenn Andrew |
26 | Blythe Adam |
27 | Koning Peter |
CCC Sprandi Polkowice | |
---|---|
31 | Bernas Pawel |
32 | Franczak Pawel |
33 | Gradek Kamil |
34 | Koch Jonas |
35 | Paluta Michal |
36 | Sisr Frantisek |
37 | Tratnik Jan |
Cofidis | |
---|---|
41 | Claeys Dimitri |
42 | Hofstetter Hugo |
43 | Soupe Geoffrey |
44 | Turgis Jimmy |
45 | Van Staeyen Michael |
46 | Vanbilsen Kenneth |
Delko-Marseille Provence-KTM | |
---|---|
51 | Filosi Iuri |
52 | Jones Brenton |
53 | Kasperkiewicz Przemyslaw |
54 | Leveau Jérémy |
55 | Martinez Yannick |
56 | Trarieux Julien |
57 | Smukulis Gatis |
Direct Energie | |
---|---|
61 | Chavanel Sylvain |
62 | Cardis Romain |
63 | Gaudin Damien |
64 | Gène Yohann |
65 | Petit Adrien |
66 | Pichot Alexandre |
67 | Sellier Simon |
Gazprom - RusVelo | |
---|---|
71 | Kozontchuk Dmitriy |
72 | Lagutin Sergey |
73 | Maikin Roman |
74 | Rovny Ivan |
75 | Shalunov Evgeny |
76 | Shilov Sergey |
77 | Trusov Nikolai |
Israel Cycling Academy | |
---|---|
81 | Gebremedhin Awet |
82 | Boivin Guillaume |
83 | Perry Ben |
84 | Schreurs Hamish |
85 | Van Winden Dennis |
86 | Yechezkel Aviv |
Roompot - Ned.Loterij | |
---|---|
91 | Ariesen Tim |
92 | Budding Martijn |
93 | Gerts Floris |
94 | Van Goethem Brian |
95 | Van Ginneken Sjoerd |
96 | Vermeltfoort Coen |
97 | Wippert Wouter |
Sport Vlaanderen - Baloise | |
---|---|
101 | Allegaert Piet |
102 | De Gendt Aimé |
103 | Declercq Benjamin |
104 | Rickaert Jonas |
105 | van Hecke Preben |
106 | Verwilst Aaron |
107 | Warlop Jordi |
Team Fortuneo - Samsic | |
---|---|
111 | Bonnamour Franck |
112 | Carbel Michael |
113 | Daniel Maxime |
114 | Feillu Brice |
115 | Le Roux Romain |
116 | Périchon Pierre-Luc |
117 | Welten Bram |
UnitedHealthcare | |
---|---|
121 | Alzate Carlos |
122 | Cataford Alexander |
123 | Eaton Daniel |
125 | Marcotte Eric |
126 | McCabe Travis |
127 | Putt Tanner |
Verandas Willems - Crelan | |
---|---|
131 | De Bie Sean |
132 | De Bondt Dries |
133 | Devolder Stijn |
134 | De Witte Mathias |
135 | Steels Stijn |
136 | van Aert Wout |
137 | Waeytens Zico |
Vital Concept | |
---|---|
141 | Boeckmans Kris |
142 | Garel Adrien |
143 | De Backer Bert |
144 | Fournier Marc |
145 | Lecroq Jérémy |
146 | Morice Julien |
147 | van Genechten Jonas |
Wanty - Groupe Gobert | |
---|---|
151 | Antonini Simone |
152 | Backaert Frederik |
153 | Martin Guillaume |
154 | McNally Mark |
155 | Offredo Yoann |
156 | Pasqualon Andrea |
157 | Van Melsen Kevin |
WB Veranclassic Aqua Protect | |
---|---|
161 | Dehaes Kenny |
162 | Duquennoy Jimmy |
163 | Kirsch Alex |
164 | Mortier Julien |
165 | Spengler Lucas |
166 | Stassen Julien |
Roubaix-Lille Metropole | |
---|---|
171 | Barbier Pierre |
172 | Dernies Tom |
173 | Idjouadiene Pierre |
174 | Joly Thomas |
175 | Leroux Samuel |
176 | Mainard Jérôme |
177 | Seynaeve Lander |
Sovac - Natura4ever | |
---|---|
181 | Bille Gaetan |
182 | Deguide Louis |
183 | Deriaux Florian |
184 | Evrard Laurent |
185 | Geuens Alexander |
186 | Legley Matthias |
187 | Stenuit Robin |
St. Michel - Auber 93 | |
---|---|
191 | Le Cunff Kévin |
192 | Levarlet Guillaume |
193 | Jakin Alo |
194 | Thominet Camille |
195 | Maurelet Flavien |
196 | Paillot Yoann |
197 | Touzé Damien |
Tarteletto - Isorex | |
---|---|
201 | Boucher David |
202 | De Jonghe Kevin |
203 | De Groote Arne |
204 | Stockman Abram |
205 | Stockman Michiel |
206 | Torres Jorro Sergio |
207 | Tzortzakis Polychronis |