Australia | |
---|---|
1 | Hamilton Lucas |
2 | Hindley Jai |
3 | Jenner Samuel |
4 | Stannard Robert |
5 | Storer Michael |
6 | Sweeny Harry |
Hopplà- Petroli Firenze | |
---|---|
11 | Messieri Francesco |
12 | Montagnoli Andrea |
13 | Fortunato Lorenzo |
14 | Cianetti Nicholas |
15 | Rosa Massimo |
16 | Tronconi Martino |
Team Colpack | |
---|---|
21 | Fedeli Alessandro |
22 | Oldani Stefano |
23 | Sobrero Matteo |
24 | Giordani Carloalberto |
25 | Zaccanti Filippo |
26 | Lizde Seid |
Unieuro Trevigiani-Hemus 1896 | |
---|---|
31 | Zahiri Abderrahim |
32 | Almeida Joao |
33 | Molteni Marco |
34 | Ravanelli Simone |
35 | Viejo Daniel |
36 | Viel Mattia |
Belarus | |
---|---|
41 | Strokau Vasili |
42 | Volkau Ilya |
43 | Yanachkin Uladzislau |
44 | Filipchyk Petr |
45 | Charnahorstau Dzianis |
Team Palazzago | |
---|---|
51 | Grodzicki Cezary |
52 | Colnaghi Andrea |
53 | Romano Francesco |
54 | Colombo Eros |
55 | Necci Mirko |
56 | Riabushenko Alexandr |
U.C.Monaco | |
---|---|
61 | Langellotti Victor |
62 | Philipp Torey |
63 | Rivera Brandon |
64 | Petrovski Andrej |
65 | Bonnefoix Edouard |
66 | Veninga Benjamin |
Malmantile Gaini Taccetti-Vibert It | |
---|---|
71 | Di Rosolini Raffaele |
72 | Puccioni Dario |
73 | Cantini Matteo |
74 | Pugi Gianni |
75 | Squilloni Luca |
76 | La Terra Pirré Giuseppe |
GFDD Altopack | |
---|---|
81 | Colonna Yuri |
82 | Lorenzini Francesco |
83 | Perna Simone |
84 | Pessotto Yuri |
85 | Rumsas Linas |
86 | Di Felice Francesco |
New Zealand | |
---|---|
91 | West Alex |
92 | Christensen Ryan |
93 | Mudgway Luke |
94 | Leitch Bradley |
Team Figros Snep | |
---|---|
111 | Bettini Francesco |
112 | Antonioli Andrea |
113 | Botti Yuri |
114 | Centini Riccardo |
115 | Morabito Edoardo Vincenzo |
116 | Villanti Andrea |
Team RSM Academy | |
---|---|
121 | Lenzi Marco |
122 | Menghi Andrea |
123 | Ioli Cristian |
124 | Vasileski Igor |
125 | Beghetto Daniele |
126 | Kumar Kristjan |
Team Sestese | |
---|---|
131 | Rugi Alessandro |
132 | Augusti Samuel |
133 | Dagostino Andrea |
134 | Rutili Alfredo |
135 | Tarantino Lorenzo |
136 | Sargentini Mirko |
Time Bike Cicli Caprio | |
---|---|
141 | Asuni Alex |
142 | Capati Michael |
143 | Orlando Alessio |
144 | Bellini Dario |
145 | De Bonis Matteo |
146 | Lewis Jonathan |
Vejus-TMF-Cicli Magnum | |
---|---|
151 | Caliendo Gerardo |
152 | Carratu Carmine |
153 | Pilicano Francesco |
154 | Capasso Armando |
155 | Mango Michele |
156 | Rubio Einer |
Team Cervelo | |
---|---|
161 | Bordacchini Andrea |
162 | Galli Federico |
163 | Lancia Gabriele |
164 | Zanni Federico |
165 | Bonechi Gabriele |
166 | Kuklewicz Karol |