Unieuro Trevigiani-Hemus 1896 | |
---|---|
1 | Zahiri Abderrahim |
2 | Almeida Joao |
3 | Cenghialta Riccardo |
4 | Mihailov Mihail |
5 | Molteni Marco |
6 | Tivani Nicolas |
7 | Viejo Daniel |
8 | Viel Mattia |
Gallina-Colosio-Eurofeed | |
---|---|
13 | Brugna Alessio |
14 | De Mori Mattia |
15 | Meris Mario |
16 | Galdoune Ahmed |
17 | Zanni Simone |
18 | Multari Manuel |
20 | Von Nacher Suess Fabrizio |
21 | Calzaferri Thomas |
Cycling Team Friuli | |
---|---|
23 | Fabbro Matteo |
25 | Pessot Alessandro |
26 | Bais Mattia |
27 | Zanotto Thomas |
28 | Favaro Daniel |
29 | Ferronato Filippo |
30 | Donega Matteo |
33 | Giuriato Alberto |
Bibanese Gaiaplast | |
---|---|
35 | Di Benedetto Stefano |
36 | Rosin Simone |
37 | Biasia Benjamin |
38 | Venturini Giacomo |
39 | Baronti Fabio |
40 | Azzalini Mirko |
41 | Maguolo Enrico |
42 | Rodrigues Kevin Renato dos San |
Team Palazzago | |
---|---|
55 | Necci Mirko |
56 | Bellini Daniele |
57 | Castegnaro Francesco |
58 | Grodzicki Cezary |
59 | Colnaghi Andrea |
60 | Voicu Andrei |
61 | Zandri Francesco |
62 | Colnaghi Davide |
Gavardo Bi&Esse Carrera | |
---|---|
65 | Colombo Raul |
67 | Gozzi Nicolo |
68 | Orlandi Federico |
69 | Piccot Michel |
70 | Moro Stefano |
71 | Bertoletti Stefano |
73 | Calvi Davide |
Adria Mobil | |
---|---|
75 | Katrasnik Gasper |
76 | Bozic Jon |
78 | Horvat Ziga |
79 | Gazvoda Gregor |
80 | Rogina Radoslav |
81 | Groselj Ziga |
83 | Borso Andrea |
Namedsport-Rocket | |
---|---|
84 | Pozzoli Matteo |
85 | Comaglio Christian |
87 | Meo Felix |
88 | Molinari Kevin |
89 | Ferrari Alessio |
90 | Lomi Andrea |
91 | Maleiev Timur |
92 | Filippone Nicholas |
Fly Cycling Team | |
---|---|
96 | Manfreda Mattia |
97 | Brignoli Riccardo |
98 | Viscardi Roberto |
99 | Rivellini Marco |
101 | Visentin Gabriele |
102 | Calderon Patiño Ivan Andres |
Viris Maserati - Sisal - Chiaravall | |
---|---|
105 | Muffolini Luca |
106 | Donesana Davide |
108 | Duranti Jalel |
109 | Moschetti Matteo |
110 | Cima Imerio |
111 | Cima Damiano |
112 | Konychev Alexander |
113 | Franco Carlo |
S.C.Valle Seriana-Cene ASD | |
---|---|
116 | Cattaneo Simone |
117 | Zanchi David |
118 | Camotti Simone |
119 | Meris Francesco |
120 | Fieni Massimo |
121 | Serra Pietro |
122 | Yatsku Vitaly |
Team Beltrami Argon 18 | |
---|---|
123 | Gasparrini Rino |
124 | Scerbo Christian |
125 | Pasini Kevin |
126 | Piccolo Simone |
127 | Cancarini Andrea |
128 | Plebani Davide |
129 | Tocchella Alberto |
130 | Fiorelli Filippo |
Team Colpack | |
---|---|
134 | Sartor Federico |
135 | Viviani Attilio |
136 | Bonifazio Leonardo |
137 | Zanoncello Enrico |
138 | Andreoletti Pietro |
139 | Lamon Francesco |
140 | Dalla Valle Nicolas |
141 | Giordani Carloalberto |
KK Kranj | |
---|---|
146 | Svab Jernej |
147 | Cotar Luka |
149 | Katrasnik Matic |
150 | Zupan Miha |
151 | Kvasina Filip |
152 | Majoli Fran |
153 | Logar Tadej |
154 | Drinovec Matej |
Wilier Triestina-Selle Italia | |
---|---|
155 | Andriato Rafael |
156 | Bertazzo Liam |
157 | Draperi Matteo |
158 | Fonzi Giuseppe |
159 | Godoy Yonder |
160 | Martinez Daniel |
161 | Turrin Alex |
162 | Zhupa Eugert |
Tirol | |
---|---|
164 | Fortin Filippo |
166 | Wachter Alexander |
167 | Gamper Patrick |
168 | Schönberger Sebastian |
170 | Krizek Matthias |
171 | Kuen Maximilian |
174 | Freiberger Markus |
175 | Schwarz Lucas |
Northwave - Cofiloc | |
---|---|
176 | Rocchetta Cristian |
177 | Baseggio Matteo |
179 | Da Pos Riccardo |
181 | Frezza Cristian |
182 | Rizzo Alessandro |
183 | Pezzarini Matia |
184 | Corrocher Andrea |
185 | Moro Simone |
Mastromarco FC Nibali Sensi Cipros | |
---|---|
190 | Scardigli Emanuele |
191 | Sartori Mirco |
193 | Marchiori Leonardo |
194 | Nika Iltjan |
195 | Fiaschi Tommaso |
196 | Baccio Paolo |
197 | Corradini Michele |
198 | Huber Nikolas |
Cyclingteam Valcavasia | |
---|---|
200 | Vedovelli Gianluca |
201 | Ceolin Flavio |
202 | Martinelli Enrico |
203 | Ramus Iacopo |
204 | Artuso Alessandro |
General Store - Bottoli - Zardini | |
---|---|
206 | Cordioli Andrea |
209 | Lonardi Giovanni |
211 | Dainese Alberto |
212 | Cristofaletti Mattia |
213 | Ferri Gregorio |
214 | Abenante Pasquale |
216 | Tomio Giacomo |
217 | Padovan Mirco |
Cipollini Iseo Serrature Rime ASD | |
---|---|
218 | Moggio Leonardo |
219 | Guglielmi Giovanni |
220 | Grechi Giacomo |
221 | Brescianini Nicolo |
222 | Furlan Matteo |
223 | Cazzola Daniele |
224 | Campagnolo Giovanni |
225 | Ranieri Marco |
Zalf Euromobil Désirée Fior | |
---|---|
228 | Milani Gianluca |
229 | Viero Simone |
230 | Bresciani Michael |
231 | Rocchi Nicolo |
232 | Bevilacqua Simone |
233 | Pascotto Dario |
234 | Marchetti Moreno |
235 | Calderaro Filippo |
Tula Rus | |
---|---|
241 | Ilichev Nikolay |
242 | Mosin Sergey |
243 | Nekrasov Denis |
244 | Prostokishin Andrey |
245 | Sukhov Maxim |
U.S. F. Coppi Gazzera - Videa | |
---|---|
246 | De Marchi Alvise |
247 | Alboni Alessandro |
248 | Borgo Marco |
249 | Tosin Riccardo |
250 | Vecchiato Manuel |
251 | Gomez Luis |
252 | Barbato Nicolo |
Cyberteam-V.C.Breganze | |
---|---|
255 | Giacomello Simon |
256 | De Russi Valentino |
257 | Pomini Tommaso |
258 | Fabrello Lorenzo |
259 | Zanetti Alex |
260 | Smarzaro Daniel |
V.C.Cremonese-Guerciotti | |
---|---|
265 | Gargantini Dario |
267 | Maritano Luca |
268 | Gumiero Lorenzo |
270 | Rostovtsev Sergei |
272 | Wegierski Pawel |
Kolss - BDC Team | |
---|---|
276 | Bratashchuk Andrii |
277 | Buts Vitaliy |
278 | Kononenko Mykhaylo |
280 | Polivoda Oleksandr |
281 | Prevar Oleksandr |
282 | Sendros Juvé Llibert |
283 | Vasylyuk Andriy |
286 | Malyvnivskiy Vasyl |